Guimarães – Tondela 1:0 (kon.) | Belenenses – Setúbal 0:0 (kon.) | Santa Clara – Boavista 4:2 (kon.)
Sporting – Feirense 1:0 (kon.)
CD Santa Clara
4:2 (1:1)
Boavista FC
Sobota 01.09.2018, 20:00 • Estádio de São Miguel, Ponta Delgada • Portugalská Primeira Liga • 4. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (22:04:31)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 4:3. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 21:20.

A je dobojováno. Domácí nakonec vítězí 4:2. Domácí si ihned v 50. minutě vzali vedení zpět a 10 minut na to odskočili o dva góly. To se hostům nelíbilo a pět minut na to utkání opět snížili. Utkání přineslo dohromady přes 41 faulů. V závěru přišla ještě pojišťovací branka a USÁMA RAŠÍD si tak vstřelil druhou branku v utkání. Hráčem utkání byl zvolen USÁMA RAŠÍD.

90+8
    90+7. Usáma RAŠÍD - 4:2

90+7
    Santa Clara právě vstřelila branku!
    A je to ještě 6 gól v utkání! Domácí se dostali do protiútoku a následně přišel centr z pravé strany, na který si opět naběhl USÁMA RAŠÍD a nekompromisně zakončil.

90+5
    Vypadá to, že domácí hráči si skóre již udrží. Hosté se nemohou dostat přes skvělou obranu.

90+3
    Pro domácí je tu ještě rohový kop.

90+2
    Domácí mohli přidat ještě jednu branku, to však nedovolil brankář Leite.

90
    Rozhodčí nastavuje ještě 8 minut.

88
    Fanoušci domácího celku již stojí na nohou a doufají, že to jejich tým udrží.

87
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Bruno Lamas, přichází Denis Pineda.

85
    Pereira si navléká rukavice zpět a vypadá to, že bude ve hře pokračovat.

81
    Hosté dostávají výhodu přímého kopu. Přímý kop byl namířen do středu vápna, kde byl však nejrychleji brankář. Falcone z dorážky namířil pouze do tyče, od které se balón odrazil na brankáře. Pereira držel míč v rukou kde mu však jeden z útočníku kopl silně do břicha a nyní jsou i něj ošetřovatelé. Pereira nemohl popadnout dech.

79
    Minhoca poslal do vápna centr z levé strany a na zadní tyči čekal připravený Fernando, míč mu však od nohy odskočil a dále si míč vzali obránci.

77
    V tomto utkání padlo již mnoho faulů a stále pokračují. Utkání se stále odehrává na polovině hřiště.

76
    Žlutou kartu dostává Carraça (Boavista FC).

75
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Zé Manuel, přichází Minhoca.

74
    Hra se v posledních minutách přesunula spíše na polovinu hřiště a žádné šance nepřichází.

Gerard Filip

Branky: 19. Santana, 50. F. Andrade, 59. Rašíd, 90+7. Rašíd – 45+2. Falcone, 64. Talocha

Karty:   12. Accioly (SCL), 24. Santana (SCL), 69. F. Andrade (SCL), 71. Anderson Carvalho (SCL) – 21. Claro (BOA), 76. Carraça (BOA)

CD Santa Clara: Pereira – Lucas, Accioly, Cardoso, Vieira – Anderson Carvalho, Rašíd, Lamas (87. D. Pineda) – F. Andrade, Santana (29. Stephens), Zé Manuel (75. Minhoca).
    Náhradníci: João Lopes – Rui Silva, Pacheco, Minhoca, D. Pineda, Stephens, Abdiel Arroyo.

Boavista FC: Leite – Carraça, Neris, R. Silva, Talocha – Sparagna (61. Ra. Costa) – Rochinha, Espinho (71. R. Lopes), Claro (55. Mateus) – Falcone, Simão.
    Náhradníci: Bracalli – Cardoso, Mateus, E. Machado, Ra. Costa, R. Lopes, Samu.

Rozhodčí: A. Norbe – N. Pereira, L. Maia