Aves – Marítimo 0:1 (kon.) | Rio Ave – Portimonense 2:1 (kon.) | Nacional – Benfica 0:4 (kon.)
Porto – Moreirense 3:0 (kon.)
Rio Ave FC
2:1 (0:1)
Portimonense SC
Neděle 02.09.2018, 17:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila de Conde (kapacita: 12.815 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 4. kolo

Domácí celek inkasoval jako první, ale podařilo se mu zápas otočit. Ve 24. minutě se prosadil Dener. Z kraje druhé části vyrovnal domácí Gabrielzinho. Pak hosté dostali dvě červené karty a s vypětím všěch sil se bránili. V nastaveném čase poslal domácí fanoušky do extáze Gelson, jehož gól tento duel rozhodl. (19:01:04)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 8:6. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:16.

90+8

90+8
    Žlutou kartu dostává Gelson (Rio Ave FC).
    90+7. GELSON - 2:1

90+7
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Vydřeli to. Domácí fotbalisté se dostávají do vedení. Trefuje se povedou střelou GELSON, který jednak překonal brankáře, ale také rozjásal domácí fanoušky.

90+6
    Další rohový kop. Domácím se stále nedaří prostřelit brankáře soupeře.

90+5
    Rohový kop pro domácí fotbalisty. Centr se snesl před branku, ale obransi dokázala poradit.

90+4
    Vinícius výborně vypálil. Jeho rána ze střední vzdálenosti končí mimo branku. Ricardo Ferreira vykopává od své branky.

90+2
    Domácí fotbalisté obléhají branku, ale nedaří se jim překonat výborně hrající obranu.

90+1
    Diego Lopes hlavičkoval jen do středu branky, míč znovu kryje brankář Portimonense.

90+1
    šest minut se bude nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta v poločase, Ricardo Ferreira kryje míč. Bude rozehrávat. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Dvě červené karty mají hosté, ale stále drží remízový stav.

88
    Střídání v týmu Portimonense SC: ze hřiště odchází Šoja Nakadžima, přichází Matheus Jesus.

87
    Žlutou kartu dostává Wilson Manafá (Portimonense SC).

86
    Žlutou kartu dostává Rúben Fernandes (Portimonense SC).

85
    Fanoušci domácího celku podporují své oblíbence, ti se zatím marně snaží vstřelit vedoucí branku.