Levante – Valencia 2:2 (kon.) | Alavés – Espanyol 2:1 (kon.) | Barcelona – Huesca 8:2 (kon.)
Real Betis – Sevilla 1:0 (kon.)
Deportivo Alavés
2:1 (0:1)
Espanyol Barcelona
Neděle 02.09.2018, 16:15 • Estadio de Mendizorroza • Španělská LaLiga • 3. kolo

To je ode mne vše. Brzy naviděnou! (18:19:58)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 3:2. Rohy: 0:12. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 19:13.

Nic dalšího se již dnes nestane. Po dvou gólech ve 2. poločase domácí Deportivo Alavés otočilo zápas s Espanyolem a po výsledku 2:1, tak doma zůstávají všechny body. Rozhodujícím se stal právě vstup do 2. poločasu, když domácí během dvou minut dvakrát skórovali, a když byl Espanyol po většinu zápasu aktivnější, manko již nedohnal.

90+7

90+7
    Přitom jsme ale mohli vidět útočný faul, takže Espanyol musí zpátky na svou polovinu.

90+6
    Espanyol se ještě snaží vytvořit závěrečný tlak. Piattimu se podařil získat roh. Na první tyči si teď Ruben Sobrino nepočínal úplně nejlépe, a tak z toho bude ještě jeden pokus pro hosty.

90+5
    Samozřejmě domácí už nikam spěchat nebudou, navíc Duarte ještě musel být ošetřen.

90+4
    Baptistao teď přišlápl Duratovi kopačku a vyfasoval také žlutou kartu.

90+3
    Depu se teď daří držet míč na soupeřově polovině a to mu jednoznačně vyhovuje.

90+2
    Nastavovat se bude 6 minut.
    90. Střela Sobrina

90
    Na opačné straně se do palebné pozice na hranici vápna dostal Sobrino, jeho tečovanou střelu ale López zachytil.

90
    Hostující Iglesias teď nezpracoval balón úplně ideálně a následně musel faulovat Maripána.

88
    Melendo to zkoušel levou nohou, jeho centrovaný míč do první vlny ovšem skončil hned na prvním bránícím hráči.

87
    Rukou teď zahrál domácí Marín, pro hosty tak bude k dispozici slibná standartka.

86
    Po posledním střídaní v dnešním mači jsme opět mohli sledovat útočnou akci hostů. Tentokráte ji vedl po levé straně Piatti, bohužel na jeho centr do vápna si nikdo nenaběhl, a tak míč pokutovým územím pouze proletěl.

85
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Ximo Navarro.

84
    Espanyol to hned zkoušel na pravé straně hřiště, Peréz ale míč na Baptistao naprocpal, a tak na druhou stranu mohl mířit Guidetti, ani ten ale neuspěl.

83
    A máme tady i poslední střídaní hostů. Na hřiště přichází Pablo Piatti za Marca Rocu.