Žilina B – Poprad 1:1 (kon.) | Trebišov – Petržalka 1:1 (kon.)
MŠK Žilina B
1:1 (0:0)
FK Poprad
sk Neděle 02.09.2018, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 7. kolo

S konštatovaním, že MŠK Žilina B remizoval v 7. kole druhej futbalovej ligy s Popradom 1:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:22:45)

90+3

90+2
    Žltú kartu dostáva Zošák (FK Poprad).

90+1
    Domáci kontrolujú loptu na svojich kopačkách, už sa sústredia najmä na pozornú defenzívu.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Ježík nadstavovať minimálne tri minúty.

90
    Ten však Žiline nevyšiel podľa predstáv, hrá sa znovu v strede poľa.

89
    Rýchly útok MŠK, po zákroku Knurovského budú domáci zahrávať rohový kop.

89
    V samom závere hostia tlačia ako malé topánky, obrana Žiliny je ale pozorná.

88
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Bičachčjan, prichádza Kovaľ.

87
    Domáci chystajú tretie dnešné striedanie, do hry príde Martin Kovaľ.

86
    Vahan Bičachčjan dostal síce loptu na hrot útoku, bol však v postavení mimo hru.

85
    Blíži sa nám záver riadneho hracieho času, domáci napriek oslabeniu chcú smerom dopredu ešte niečo vymyslieť.

84
    Domáci teda dohrávajú v oslabení, uvidíme, či Poprad dokáže doslova ponúknutú šancu využiť.

83
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Maslo, prichádza Streňo.

82
    Nuž a domáce tribúny búria.
    81. Červená karta po druhej žltej
    Zdroj: youtube.com – MSKZilinaTV

81
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Majdan (MŠK Žilina B).

80
    Desať minút do konca riadneho hracieho času a Žilina už hrá s Popradom nerozhodne 1:1.