Loko Vltavín
3:1 (2:0)
AC Sparta Praha
Středa 05.09.2018, 17:00 • Na Plynárně • Přípravný zápas

V přípravném utkání domácího třetiligového Vltavínu proti pražské Spartě se zrodilo překvapení. Domácí, zejména díky povedenému prvnímu poločasu, zvučnějšího soka porazili 3:1. Jejich výhru nemůže snižovat ani fakt, že Sparta nenastoupila v nejsilnějším složení, přesto několik hráčů z prvoligového áčka se na trávníku objevilo. Dokázal se prosadit ale pouze jeden z nich Golgol Mebrahtu. (18:43:31)

90+1

89
    Po rohovém kopu se k míči protlačil Červak, bránu domácího týmu ale minul.

85
    Zatím marně čekáme na výraznější tlak sparťanského týmu, ze kterého by mohlo udeřit. Domácí po velmi dobrém výkonu kráčí k překvapivé výhře.

79
    Na Vltavíně se nyní tleskalo brankáři Koblencovi, který se natáhl po pěkné střele Daa a dokázal ji fantastickým zákrokem vyrazit!

79
    Čas se sparťanským hráčů povážlivě krátí, domácí drží dvoubrankový náskok.

76
    Golgola vstřelená branka určitě nabudila. Při dalším jeho zakončení ale nemusel Koblenc zasahovat, míč totiž letěl nad jeho bránu.

73
    Zápas končí též pro hostujícího Vukadina Vukadinoviće, místo kterého vběhl na trávník Pavel Hájek.

70
    Šípek se uvolnil k povedené střele, kterou vystrašil sparťanského brankáře Heču, ten si ale dokázal poradit.

70
    Sparťané mají dvacet minut na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali. Zatím se na hřišti třetiligového soupeře rodí velmi překvapivý výsledek.

66
    Ještě jedna změna u týmu z Letné. Místo Daniela Marečka si zahraje Dominik Šimáček.

66
    Sparťané připravili další střídání. Odchází Bogdan Vatajelu, nastupuje Kristián Flak.

61
    Vltavín právě vstřelil branku!
    V době sílícího sparťanského tlaku udeřili domácí. Svůj čich na branky, kterým získal Lokádě v loňské sezóně několik velmi důležitých bodů ve třetí nejvyšší soutěži, prokázal PETR PEJŠA. Ten uplatnil svoji rychlost, pláchl sparťanským obráncům a také si věděl rady s brankářem Hečou.

58
    Střídající hráči ve sparťanských službách jsou zatím hodně vidět! Nyní se o rychlý brejk pokusil Mohamed, v rozhodující chvíli mu ale míč utekl. Sparta určitě ožila a snaží se smazat nepříznivý stav.

53
    Velice brzy mohlo být vyrovnáno! Domácí si nepohlídali Daa, ke kterému se snesl centr od rohového praporku. Vltavín nyní zachránil brankář Koblenc, který kdysi prošel letenským týmem!

51
    Sparta právě vstřelila branku!
    Mrzet to však australského útočníka ve sparťanských službách příliš nemusí. Centrovaným míčem jej našel Pavlík a GOLGOL MEBRAHTU tentokrát skládá reparát na výbornou. Jeho střela bez přípravy končí mimo dosah brankáře Lokády.

48
    Sparťané se pustili do svého soupeře od začátku druhého poločasu zhurta! Centrovaný míč usměrňoval Golgol, který ale brankový prostor o kousek minul!

46
    Ještě jedna změna u hostů. Do druhé půle nenastoupí ani Sharani Zuberu, kterého nahrazuje Youssouf Dao.

46
    Do druhého poločasu nevběhne také Sparťan Jan Fortelný, místo kterého bude hrát Ahmed Mohamed.