Salzburg – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Žďár n/S – Olomouc 6:1 (kon.) | Liberec – Sparta 2:3 (2:3 po s.n.)
Mladá Boleslav – Pardubice 5:4 (po pr.) | Zlín – Vsetín 4:5 (kon.) | Vítkovice – Přerov 6:3 (kon.)
Třinec – Havířov 4:3 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (2:2, 1:1, 1:0 - N 0:1)
AZ Havířov
Pátek 07.09.2018, 18:00 • mini Werk aréna, Třinec • DHL Extraliga juniorů • Skupina D

Utkání končí. Oceláři získali tři body, jeden bod urvali mladí junioři Havířova.

Konec zápasu. (20:37:32)

64:24
    Havířov právě vstřelil branku!
    Havířov získává bod. V prodloužení se po obkroužení branky prosadil důrazný LUKÁŠ ADÁMEK. Bez asistence

63:29
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Rufer – 2 min.).

62:47
    Střelu Zídka z osy hřiště domácí Ochman likviduje.

61:25
    V nastavení mají zatím více ze hry hosté.

60:07
    Začalo prodloužení, které se hraje ve třech na obou stranách. Trvat může pět minut.

60:01
    Začalo prodloužení

59:44
    Velký tlak Havířova. Bylo vidět několik střel, ale gól zatím nikoliv.

59:16
    Havířovský trenér Tomáš Potěšil si vzal oddechový čas. Hosté to v závěru zkusí bez gólmana.

58:58
    Prudká rána třineckého beka Filipa Krzaka. Jeho pumelice od modré byla zblokována.

58:07
    Poslední dvě minuty třetí části. Oceláři s pukem na hokejkách už staví přesilovkový zámek.

57:18
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Adámek – 2 min.).

56:07
    Šance domácího Havránka. Ten si důrazně nabruslil před gólmana, ale ve finálním okamžiku netrefil puk podle svých představ.

55:19
    Tempo hry nyní opadlo. Třinec má mírnou převahu, ale Azet dobře brání.

53:52
    Havířovu nelze upřít snaha, ale zatím jsou hosté v přechodové fázi dosti nepřesní.

52:41
    Další tutovka Ocelářů. V úniku se ocitla dvojice Mikler – Tománek. Druhý jmenovaný zakončoval po ledě, ale u tyče si pohlídal prostor Marek Štipčák.

Martin Stebel

Branky a nahrávky: 9. Matěj (Michálek), 19. Plandor (Králík), 26. Macháček (Krč), 52. Macháček (Krč) – 16. Adámek (Juhász, Koubek), 17. Mastič (Juhász), 27. Dufek (Juhász), 65. Adámek

HC Oceláři Třinec: Ochman (Svěhlák) – Radzienciak, Krzak, Bulava, Rufer, Šulák, Konderla, Michálek, Homola – Havránek, Králik, Krč – Tomanek, Mikler, Geidl – Čmiel, Plandor, Matěj – Macháček.
    AZ Havířov: Štipčák (Dufek) – Topolanský, Szturc, Uhlíř, Grygar, Koubek, Ševěček, Thiel – Stodůlka, Hilšer, Juhász – Adámek, Pawliczek, Mastič – Žídek, Tomeček, Revaj – Janeček, Dufek.

Rozhodčí: Šutara – Gančarčík, Konvička