Žilina – Orange 20 5:3 (kon.)
MsHK Žilina
5:3 (3:1, 2:2, 0:0)
HK Orange 20
sk Pátek 07.09.2018, 17:30 • Tipsport Aréna, Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 2. kolo

S konštatovaním, že MsHK Žilina v prvom zápase sezóny porazil na domácom ľade hráčov HK Orange 20 5:3 sa s vami lúčim. Ďakujem za pozornosť a želám príjemný víkend. (19:56:06)

59:35
    O víťazovi zápasu je rozhodnuté, mladíci z Orange 20 však dnes rozhodne podali sympatický výkon.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny, Žilina vedie nad HK Orange 20 5:3.

58:49
    Mladíci sa snažia aj nahodením puku dostať do útočného pásma, zatiaľ sa im to nedarí.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:02
    Surovka nabil do medzikružia Jenčíkovi, ktorý si výborne nakorčuľoval do otvoreného priestoru, delovkou však mieril nad Kostelného bránku!

56:11
    Vhadzovať sa bude po pravej ruke Jakuba Kostelného.

55:52
    Rudolf Huna sa z pravej strany predieral pred Kostelného, čisto ho však od puku odstavil obranca Enrik Švec.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:54
    Mierny konflikt pri striedačke tímu hostí, Lukáš Matejka si tam ešte niečo vysvetľoval so súperom.

54:39
    Žilina po buly v nápore v útočnom pásme, streľba však chýba.

54:04
    Nahodený puk zo stredného pásma stlmil Jakub Kostelný na svojej hrudi. Vhadzovať sa tak bude v útočnom pásme Žiliny.

53:05
    Tentoraz z ľavej strany pohrozil hosťujúci Matoušek, Mikoláš bol na svojom mieste.

52:25
    Chyba hostí pri rozohrávke, k puku sa pred Kostelným dostal ostrostrelec Rudolf Huna, no namieril len do hrude mladého gólmana Orange 20.

52:02
    Domáci v plnom počte.

51:21
    Tak napokon Rudolf Huna na trestnú lavicu nejde, hlavný rozhodca napokon odvolal svoje pôvodné rozhodnutie.