Hranice – Královo Pole 31:24 (kon.) | Litovel – Zubří 22:27 (kon.) | Jičín – Karviná 27:26 (kon.)
Kopřivnice – Plzeň 29:38 (kon.) | Lovosice – Dukla 32:30 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
32:30 (18:18)
HC Dukla Praha
Sobota 08.09.2018, 19:00 • Zimní stadion Lovosice • Chance Extraliga mužů • 1. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (20:58:23)

HK FCC Město Lovosice – HC Dukla Praha 32:30 (18:18)
    Nejvíce branek: Motl 7, Malý 6, Kupa 5/3 – Blecha 6, Reichl 5, Klíma 4/1. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Delegát: Konečný. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/1. Vyloučení: 5:5. ČK: Šimůnek (DUK). Diváci: 2370.

Ve druhém poločase zlepšily Lovosice obrannou fázi, což mělo za následek pouhých 12 obdržených branek ve druhé půli, zatímco Lovci jich vstřelili čtrnáct. V průběhu druhých třiceti minut se Pražanům vyfauloval Ondřej Šimůnek, který tak mohl po zbytek zápasu sledovat své spoluhráče pouze z ochozů zimního stadionu v Lovosicích. Lovosice tak potvrdily, že se jim již řadu let na domácí půdě proti Dukle Praha daří a po prvním zápase si připisují první plný počet bodů do tabulky.

Konec zápasu. (32:30)

60
    Trkovského střelecký pokus v samém závěru zápasu směřuje vysoko nad bránu. (32:30)

60
    Mojmír Hlavatý je půl minuty před koncem zápasu vyloučen na dvě minuty za zásah do hlavy Malého, který kolem něj na devíti metrech běžel. (32:30)

60
    Probíhá poslední minuta zápasu. (32:30)
    59
    Jeníček dává hostům naději na možnou remízu minutu a půl před koncem zápasu! Bude ještě hodně zajímavé sledovat poslední desítky sekund. (32:30)

58
    Na zimním stadionu dochází k problémům s technikou, díky čemuž se o něco prodloužil oddechový čas Lovosic. (32:29)

58
    Oddechový čas pro domácí. (32:29)
    58
    Hra se přesouvá z jedné strany na druhou a je velmi těžké sledovat, který z hráčů se dostává do brankových příležitostí. Nicméně Pražané snižují z pravé spojky. (32:29)
    58
    Trkovský dostává diváky do varu svou brankou, při které posílá Lovosice do vedení o čtyři branky. (32:28)
    57
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Matěj Klíma). (31:28)
    57
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa). (31:27)

56
    Lovosice inkasují dvojí vyloučení. Na střídačku odchází Jiří Bouček společně s Václavem Francem. (30:27)
    56
    Kupa dává Lovcům do rukou větší klid, když vstřelil jubilejní třicátý gól Lovosic. (30:27)

55
    Žlutá karta směřuje také na lavičku Dukly Praha. (29:27)
    55
    Jan Blecha si dokázal na levém křídle najít dostatek prostoru pro skŕorování. (29:27)

55
    Kupa musel při pasivitě zakončovat. Proti němu si ale Zavázal poradil. A ačkoli se míč dostal do rukou Jiřího Motla, ani ten nedokázal překonat hostujícího brankáře. (29:26)