Mountfield HK – Tábor 10:0 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:8 (kon.) | Zlín – Vsetín 4:1 (kon.)
Plzeň – Kobra 3:0 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 8:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 8:4 (kon.)
Přerov – Warriors Brno 4:3 (kon.) | Sparta – Slavia 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Havlíčkův Brod 8:1 (kon.)
Vítkovice – Olomouc 6:1 (kon.) | Třinec – HK MD Šumperk 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Žďár n/S 9:1 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 3:1 (kon.) | Chomutov – Třemošná 3:2 (kon.)
Rytíři Kladno
8:4 (3:1, 3:2, 2:1 - N 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 08.09.2018, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Nadstavba nabídla pohledné akce na obou stranách. V poslední minutě ovšem Kladno dobře zakombinovalo a rozhodlo prodloužení. (14:20:05)

63:54
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Vyražený kotouč našel za branou první Šapovaliv, který jej okamžitě předal JIŘÍMU TICHÁČKOVI. Ten zůstal před brankou sám a taženou střelou vyčistil pravou spojnici. Asistence: Matyáš Šapovaliv.

63:48
    Kubát fantasticky vychytal Ticháčka, který jel sám na branku!

63:34
    Útok Kladna je zastaven Energetiky ve středovém kruhu.

62:49
    Botoš se pohledně prokličkoval skrz útočné pásmo a zkusil zakončit mezi betony brankáře Kladna.

62:19
    Blecha skvělou přihrávkou našel před pravou tyčí Remeše, kterému se ale roztaženého Suka nepodařilo překonat.

61:48
    Sojkovo zakončení slo příliš vysoko.

61:41
    Za vlastní brankou vybojoval kotouč Sojka a dopředu jdou domácí.

61:11
    Blecha vystihl přihrávku před branku a na puku jsou hosté.

60:49
    Po řadě přihrávek se nikomu zatím nedokázalo dostat do útočné třetiny.

60:01

Rymon, Blecha a Šmajda nastoupí na začátek prodloužení za Vary. Na Kladně to je Šapovaliv, Chrenka a Ticháček.

Zápas plný vyloučení je u konce. Následuje tříminutová pauza a začne prodloužení.

59:00
    März se vydal do útoku přes levé křídlo, odkud také pálil na vzdálenější tyč.

57:11
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (David Prošek – 2 min., napadení).

56:09
    V úniku Rymon! Ten měl na zádech dotírající obranu Kladna, která ho při pokusu o zakončení vyrušila.

54:58
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté ještě upravují stav utkání. Po velké šanci se k puku dostal opět ŠIMON RUSÍN, který přesnou koncovkou nedal Sukovi šanci. Asistence: Dominik Rymon.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 8. Sojka (Ticháček), 14. Bareš (Procházka, Alscher), 14. Ullrych (Šapovaliv, Chrenka), 22. Chrenka (Šapovaliv), 35. Chrenka (Ticháček, Ullrych), 35. Šapovaliv (Nedvěd, Kohlíček), 52. Šapovaliv (Ticháček), 52. Sojka (Kohlíček, Sýkora), 64. Ticháček (Šapovaliv) – 4. März (Botoš), 26. Hohl (Rymon), 36. Botoš (Zolonaj), 55. Rusín (Rymon)

Rytíři Kladno: Suk (Jaňour) – Tomšík, Alscher, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora, Ticháček (C) – Kouba, P. Bareš, Procházka, Sojka (A), Hrabík, A. Bareš, Nedvěd, Gardoň, Šapovaliv, Ullrych (A), Chrenka
    HC Energie Karlovy Vary: Bajgar (35. Kubát) – Zolonaj, Houdek, Rusín, Hohl, Prošek (A) – Remeš (C), Hrůša, Šmajda, Blecha, Rymon, Botoš, Sapoušek, März

Rozhodčí: Kraval – Ondráček, Kučera