Rouen – Mountfield HK 2:0 (kon.) | Djurgården – Storhamar 5:2 (kon.) | Junosť Minsk – Mnichov 0:3 (kon.)
Kometa Brno – Eisbären 4:3 (kon.) | Norimberk – Kärpät 4:3 (kon.) | Tappara – Třinec 3:2 (po pr.)
JYP – Banská Bystrica 6:0 (kon.) | Lugano – Plzeň 2:3 (kon.)
Djurgårdens IF
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Storhamar Hockey Hamar
Neděle 09.09.2018, 15:30 • Hovet Arena, Stockholm • Hokejová Liga mistrů • Skupina E

Pro tuto chvíli se s vámi loučím a příjemný zbytek neděle. (18:00:34)

Střely na bránu: 30:28.

Djurgården vítězí i ve druhém vzájemném zápase a připisuje si tři body do tabulky skupiny E. Triumf Švédů zpečetil Daniel Brodin gólem do prázdné brány.

59:14
    Steffen Thoresen ještě mohl změnit skóre, když bekhendem chtěl zvednout puk nad beton, ale nepovedlo se mu to.
    58:08 BRODIN - 5:2

58:08
    Djurgårdens právě vstřelilo branku!
    A je pravděpodobně rozhodnuto. Lilja zavezl puk do třetiny a před bránou našel najetého DANIELA BRODINA, který se nakonec prosazuje podruhé v utkání. Asistence: Jakob Lilja, Jacob Josefsson.

57:55
    Norům se ale nedaří stabilně usadit před bránou.

57:25
    Hosté hrají bez brankáře!

57:01
    Zakázané uvolnění Storhamaru stěhuje hru zpět před Östlunda.

56:27
    Brodin mohl podruhé v duelu skórovat, sám se zjevil před brankou hostů, jenže přestřelil.

55:59
    Storhamar Hamar si vyžádal oddechový čas.

55:36
    Přesilová hra uplynula a Stockholm je v plném počtu.

54:49
    Po střele od modré domácí gólman drží puk v lapačce, následuje vhazování.

54:34
    Johanssonova střela neproklouzla za Reidebornova záda, pokračuje se ve hře, puk končí za bránou.

53:36
    Erik Walli-Walterholm (DJU) se během bránění dopustil sekání a dostává trest, toto je dobrá příležitost pro Hamar.

53:19
    Tentokrát ale hosté uzamkli soupeře v jeho třetině a odstřelovali švédskou bránu, chvíli puk skákal v brankovišti, gól ale nepřichází.

52:40
    Storhamar už moc neví kudykam, Djurgården je aktivnější v koncovce a jde si za dalším vítězstvím.

52:01
    Další strkanice na ledě po dorážce na Östlunda, ale znovu je to bez trestu.

Martina Martinková

Branky a nahrávky: 16. Josefsson, 18. Engqvist (Axelsson), 36. Brodin (Lilja), 37. Engqvist (Possler), 59. Brodin (Lilja, Josefsson) – 9. P. Thoresen (Johansson), 34. Johansson (Larrivée)

Djurgårdens IF: Reideborn (Jensen) – Norell, Hultström, Alsing, J. Pettersson, B. Petersson, Nilsson, Bernhardt – Axelsson, Engqvist, Possler – Lilja, Josefsson, Brodin – Eriksson, Davidsson, Bergfors – Bemström, Wiå, Widing – Walli-Walterholm
    Storhamar Hockey Hamar: Östlund (Strand) – Irving, Bull, Johansson, Hesbråten, Løvhaug Hansen, Øksnes, Andersson – Salsten, Svensson, P. Thoresen – Rønnild, Fogström, Jakobs – Dahlstrøm, Larrivée, Martinsen – Dokken, Zettergren, S. Thoresen – Edvardsen

Rozhodčí: Hebeisen, Harnebring – Wernström, Dahmén