Rouen – Mountfield HK 2:0 (kon.) | Djurgården – Storhamar 5:2 (kon.) | Junosť Minsk – Mnichov 0:3 (kon.)
Kometa Brno – Eisbären 4:3 (kon.) | Norimberk – Kärpät 4:3 (kon.) | Tappara – Třinec 3:2 (po pr.)
JYP – Banská Bystrica 6:0 (kon.) | Lugano – Plzeň 2:3 (kon.)
Junosť Minsk
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
EHC Red Bull Mnichov
Neděle 09.09.2018, 16:00 • Čižovka-Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina B

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (18:18:37)

Dnešní utkání je za námi. Domácí i přes velký tlak na začátku třetí třetiny nedokázali vsítit snižující branku na 1:2 a nakonec tak dnešní utkání končí za stavu 0:3! Nutno však dnes vyzdvihnout oba brankáře, i přes to, že Igor Brikun dnes inkasoval tři branky, tak ještě minimálně tři branky pochytal. Na druhé straně aus den Birken, také hodně podržel své mužstvo, které mohlo dostat minimálně dvě branky.

Střely na branku: 22 – 27 (ve 3. třetině: 9 – 8)

59:15
    Už nám běží závěrečná minutka utkání, a tak už je jisté, že hosté si z dnešního zápasu odvezou tři body.

58:19
    Nogačjov se dostal ke střele z levého kruhu, ale jeho pokus k bližší tyči dokázal aus den Birken vyrazit mimo tři tyče.

58:00
    Právě se nám rozeběhli poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:08

56:05
    Hosté posílají na branku jednu střelu za druhou, ale čtvrtou branku se jim zatím nedaří dát.
    55:12 Patrick HAGER - 0:3

55:12
    Mnichov právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají už do tříbrankového vedení! Voakes našel přihrávkou z pravého kruhu na hranici brankoviště PATRICKA HAGERA, který i přes jednoho z obránců dokázal poslat kotouč do sítě. Asistence: Mark Voakes a Michael Wolf.

54:32
    Vyloučení v týmu Junosť Minsk (Pavel Kazakevič – 2+2 min, vražení na hrazení).

54:15
    Domácím už jakoby docházeli síly. Tlak ze začátku třetí třetiny už není zdaleka takový.

53:25
    Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

52:50
    Hosté momentálně už jen prakticky nahazují kotouče do útočného pásma.

52:05
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

51:26
    Protasenja zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí také přišel.

50:12
    Antonov si teď na něco stěžoval u hlavního sudího, ale to mu neprošlo a zápas tak pokračuje dále bez vyloučení.