Čeljabinsk – Jekatěrinburg 1:4 (kon.) | Omsk – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | CSKA Moskva – Čerepovec 1:2 (kon.)
HC Slovan – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 13.09.2018, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (21:03:35)

Československá stopa v utkání

Michal Řepík (SBA) 1+0, 5 střel, čas na ledě 14:22
    Jakub Štěpánek (SBA) 24 střel (88,89 %)
    Lukáš Klok (SBA) 0+1, 0 střel, čas na ledě 16:35

Střely na branku: 27 – 29

Je dobojováno. Domácí hráči odskočili Dynamu na dvoubrankový rozdíl, ovšem hosté své manko dokázali postupně smazat a drželi tak naději na bodový zisk. Ovšem necelé čtyři minuty před koncem třetí třetiny využil přesilovou hru Eric Gelinas a strhl tak vedení znovu na stranu Slovanu. Hosté v závěru třetiny hráli v přesilové hře, nepomohla jim však ani závěrečná powerplay. Bratislavané dokázali své těsné vedení uhájit až do konce a po zásluze si připisují dva body do tabulky. Hosté naopak odjedou s prázdnou.

59:45
    Až nyní se to povedlo, Slovan se osvobozuje a vyhazuje puk až před hostující bránu.

59:20
    Hosté mají velký tlak před domácí brankou. Štěpánek nyní holí poslal puk vedle své branky, ale domácí nestihli kotouč vyhodit z pásma.

58:47
    Hosté hrají se šesti hráči v poli, Jerjomenko je na střídačce.

58:47
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Mário Lunter – 2 min., podrážení).

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32
    Možný protiútok mohl založit Slovan, ale jeho hráči už toho měli dost a poté se rozhodli raději vystřídat. Na ledě jsou tak čerstvé síly.

56:49
    Domácí hráči jsou znovu uhnízděni v pásmu Dynama a pokoušejí se o další střely.
    56:19 Eric GELINAS - 3:2

56:19
    Slovan právě vstřelil branku!
    Domácí svou přesilovou hru využívají a jdou znovu do vedení. Od modré čáry se k prudké střele napřáhl ERIC GELINAS a v hostující brance tak propálil doslova vše, co mu stálo v cestě – 3:2. Asistence: Jeff Taffe.

55:30
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Maxim Afinogenov – 2 min., sekání).

55:30
    Následuje další komerční přestávka.

54:46
    V pásmu domácích vybojoval kotouč Grman a na druhé straně pak zakončoval Ivan Švarný, jeho pokus šel jen do lapačky Jerjomenka.

54:09
    Šipačov vyhrál vhazování v útočném pásmu a jeho tým se tak pokusil o opětovné ohrožení Štěpánkovy klece. To se mu však nepovedlo a domácí otáčejí hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 27. Grman (Sukel', Klok), 44. Řepík (Taffe), 57. Gelinas (Taffe) – 46. Tarasov (Kagarlickij, Šipačov), 52. Brjukvin (Menšikov, D. Višněvskij)

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen (C), Gelinas, Grman, Klok, Schaus, Švarný (A), Bačik – Řepík (A), Taffe, Lunter – Lamper, Chipchura, Liška – Virta, Rau, Sukel' – Buc, Šimun, Hrnka.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin (C), Pribylskij, Koivisto, Hietanen, Volkov, D. Višněvskij, Menšikov – Brjukvin, Mozer, Afinogenov (A) – Kagarlickij, Šipačov (A), Tarasov – Indrašis, Zackrisson, Boyd – Petunin, Jefremov, Pankratov – Igumnov.

Rozhodčí: Bondar, Odinš – Zacharenkov, Šeljanin

Diváci: 6 825