Jihlava – Kometa Brno 3:4 (kon.) | Kobra – K. Vary 4:3 (kon.) | PZ Kladno – Chomutov 1:9 (kon.)
Warriors Brno – Havířov 0:1 (kon.) | Žďár n/S – Č. Budějovice 3:7 (kon.) | Vsetín – Přerov 2:6 (kon.)
Vítkovice – Zlín 5:2 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 2:0 (kon.) | Dynamo – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Technika Brno – Třinec 2:6 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 5:4 (3:0 po s.n.) | Tábor – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Slavia – Kladno 4:3 (kon.)
konec
Hockey Club Tábor
2:3 (0:1, 2:1, 0:1 - N 0:0 - 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Čtvrtek 13.09.2018, 17:45ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Střed
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:06:01)
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Havlíčkův Brod.

    Autorem vítězné branky je MATĚJ KOZLÍK.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Konec prodloužení.
     
    64:29
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Matoušů – 2 min., faul kolenem).
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    Konec zápasu.
     
    50:15
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARTIN ZYCH. Asistence: Michal Beneš.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    34:43
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Zych – 2 min., napadení).
     
    33:00
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., podrážení).
     
    32:22
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ADAM RAUŠ.
     
    29:00
    Tábor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ADAM EREMIÁŠ. Asistence: Marek Janda.
     
    24:42
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Král – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk).
     
    24:08
    Tábor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ADAM EREMIÁŠ. Asistence: Martin Kundrát.
     
    21:00
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dymák – 2 min., podrážení).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.

    Jan Hochman

    Branky a nahrávky: 25. Eremiáš (Kundrát), 29. Eremiáš (Janda) – 2. Kozlík (Dymák, Rauš), 33. Rauš, 51. Zych (Beneš), rozh. náj. Kozlík


    Hockey Club Tábor: Korytar, Šmelko – Kofroň, Pohan, Herda, Krch, Šťastný, Šrubař, Janda, Eremiáš, Mareš, Nevšímal, Čančura, Polák, Matašovský, Suchan, Koreš, Vaněk, Kundrát
    BK Havlíčkův Brod: Král, Kukeně – Dvořák, Besmák, Zych, Jiráček, Kuchta, Kutlvašr, Matoušů, Dymák, Juřica, Rauš, Janko, Hlenda, Kozlík, Beneš, Krejčí, Prášek

    Rozhodčí: Jílek – Štofa, Karda