Val. Meziříčí – Frýdek-Místek 0:3 (kon.)
TJ Valašské Meziříčí
0:3 (0:2)
FK Frýdek-Místek
Pátek 14.09.2018, 16:00 • Stadion TJ Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:55:04)

Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 9:15.

Je konec. Frýdek-Místek nakonec vítězí na půdě Valašského Meziříčí jasně 3:0. V 19. minutě dostal Hruška skvělou přihrávku do vápna, po které zakončil přesně k pravé tyči a poslal Frýdek-Místek do vedení. Ve 33. minutě to byl opět Hruška, který tentokrát centroval z levé strany před bránu, kde přesně zakončil hlavou Adam Varadi a připsal si už šestý gól v letošním ročníku. Čtyři minuty před koncem se Pospíšil ocitl v šanci, ale Mucha si s jeho pokusem poradil. V 57. minutě se prosadil i Tomasz Gomola po přihrávce Střižíka.

90

89
    Posléze přišel faul Deklevy, který uviděl žlutou kartu.

88
    Hosté v pohodě drží míč na své polovině hrací plochy.

86
    Valašské Meziříčí se snažilo něco podniknout, ale poté přišla jen ztráta míče.

85
    Utkání se už pomalu jen dohrává a Frýdek-Místek po menším tlaku domácích kontroluje hru.

83
    Adam Varadi se dostal ke střele, ovšem ta letěla pouze vedle levé tyče.

82
    Valašské Meziříčí v posledních minutách předvádí zatím nejlepší výkon v dnešním zápase, ale branku stále nedalo.

81
    Mrkvička ztratil míč ve středu hrací plochy a posléze se provinil faulem.

80
    Adam Varadi se nyní ocitl v ofsajdovém postavení, ale mrzet ho to nemusí, jelikož Frýdek-Místek vede deset minut před koncem stále o tři branky.

79
    Centr domácího hráče z pravé strany byl velmi dobrý a Mucha měl problémy s jeho vyboxováním do zámezí. Následuje tak rohový kop.

78
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vrána, přichází Pop.

77
    Hostující hráč se provinil faulem, po kterém potřebuje domácí hráč ošetření od lékaře a hra je přerušena.

76
    Nákop hostů skončil pouze nad bránou Michuta, který tak nemusel zasahovat.

75
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Dendis, přichází Mrkvička.

74
    Na následný centr z rohu si vyskočil Mucha a ukryl míč v náručí.

73
    Švrček se nyní provinil faulem ve středu hrací plochy a následně získalo Valašské Meziříčí rohový kop.

Michal Raška

Branky: 19. Hruška, 33. Varadi, 57. Gomola

Karty:   89. Dekleva (VAM) – 66. Literák (FRM)

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Dekleva, Michálek, Sovák, Žilinský, Pěnička, Bartozel (C) (64. Matyáš), Vrána (78. Pop), Pospíšil, Výmola, Furmánek (64. Gajdoš)
    Náhradníci: Pobořil – Matyáš, Gajdušek, Pop, Heřmánek, Gajdoš

FK Frýdek-Místek: Mucha – Střižík, Literák (C), Bialek, Hruška, Švrček, Dendis (75. Mrkvička), Strnad (46. Gomola), Kutáč (64. Vokoun), Smékal, Varadi
    Náhradníci: Mrozek – Farský, Ciesarík, Vokoun, Mrkvička, Gomola

Rozhodčí: Dalibor Černý – Ivo Nováček, Zdeněk Kneisl