Nice – Rennes 2:1 (kon.) | PSG – Saint-Étienne 4:0 (kon.)
OGC Nice
2:1 (0:0)
Stade Rennes
Pátek 14.09.2018, 19:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek pátečního večera a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (21:05:40)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:19.

Je dobojováno! První poločas možná nudil, ale ten druhý už přinesl velmi zajímavou podívanou, která dopadla přece jenom lépe pro domácí celek, který vyhrál 2:1.

V prvním poločase bylo k vidění pár šancí, dokonce byla k vidění i penalta, kterou nedokázali hosté proměnit. Druhý poločas už byl o něčem jiném. Jako první se do vedení dostali hráči Rennes, když si Malang Sarr ztečoval míč do vlastní branky. Ve 77. minutě začal Allan Saint-Maximin velký obrat v utkání. Ten dokončil minutu před koncem základní hrací doby krásnou střelou Pierre Lees-Melou.

90+5

90+4
    Allan Saint-Maximin se s míčem dostal k rohovému praporku, kde taky ubral pár cenných vteřinek.

90+4
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Theoson Jordan Siebatcheu, přichází M'Baye Niang.

90+3
    Taktické střídání ubralo pár sekund do konce utkání. Rennes nesmí na nic čekat, musí se tlačit do útoku.

90+2
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Myziane Maolida, přichází Olivier Boscagli.

90+2
    Nastavený čas probíhá v duchu zdržování, protože domácí hráče chytají křeče.

90+1
    Rozhodčí tohoto zápasu prodloužil toto klání o pět minut.

90
    Za malý moment se dozvíme počet nastavených minut ve druhém poločase.
    89. Pierre LEES-MELOU - 2:1

89
    Nice právě vstřelilo branku!
    Domácí tým otáčí nepříznivý vývoj utkání a dostávají se do vedení. PIERRE LEES-MELOU se krásně opřel do své střely a nedal Koubkovi šanci zasáhnout. Nice je blízko k zisku tří bodů – 2:1. Asistence: Myziane Maolida.

88
    Allan Saint-Maximin je všude. Ten hráč snad běhá na druhé plíce. V tuto chvíli vybojoval pro svůj tým standardní situaci.

87
    Ismaïla Sarr nebezpečně kroutil míč na zadní tyč a stadionem v Nice to jenom zahučelo. Koubek měl velké štěstí.

85
    Hra opět pokračuje, u míče jsou zase hráči Nice. Del Castillo se za malý moment vrátí zpět na hřiště.

83
    Rozhodčí volá lékařský tým Rennes, Del Castillo bude potřebovat menší ošetření.

82
    Romain Del Castillo zůstal ležet na trávníku, rozhodčí musel přerušit hru, aby zjistil, co se stalo.

81
    Nice se postupnou kombinací dostalo před vápno, ale tam jejich šance opět skončila. Obrana Rennes si dokázala poradit.