Petřkovice – Kroměříž 0:1 (kon.) | Hulín – Rýmařov 3:4 (kon.) | Líšeň – Vrchovina 3:0 (kon.)
Uh. Brod – Uničov 3:2 (kon.) | Hodonín – Vel. Meziříčí 2:2 (kon.) | Vyškov – Hlučín 1:1 (kon.)
FK Hodonín
2:2 (2:0)
FC Velké Meziříčí
Sobota 15.09.2018, 16:00 • Stadion U Červených Domků - J. Suka 41 (Hodonín) • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Ode mne je to tedy pro dnešek vše, děkuji za pozornost a zase někdy příště na počtenou.
    Kryštof Škodák (17:55:31)

Je dobojováno! Hodonín nakonec utkání nedokázal dovést do vítězného konce, i když v poločase vedl 2:2. Hostů se povedli dvě šance, ze kterých padly dvě branky. Pro diváky to bylo pohledné a atraktivní utkání dvou tabulkových sousedů, ze kterých měl více šancí domácí Hodonín. Ve druhém poločase se v 64. a 76. trefil Pavel Simr.

90

90
    Více už se v dnešním utkání nestane. Hlavní rozhodčí ukončil první poločas za nerozhodného stavu 2:2.

89
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Šuta, přichází Chalupa.

88
    Žlutou kartu dostává Tomáš Ťok (FK Hodonín) za postrkování se se soupeřem v přerušené hře.
    Žlutou kartu dostává Miloš Kriegsmann (FC Velké Meziříčí) za zdržování hry a následné postrkování se soupeřem v přerušené hře.

86
    Patrik Šustr (FK Hodonín) obdržel žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

85
    Pavel Simr byl v situaci 1v1 kousek před branku, jeho snažení pro vstřelení třetí branky, která by završila jeho hat-trick překazil zdvižený praporek pomezního sudího.

84
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Massamba, přichází Opina.

83
    Ani z přímého a ani z následného rohového kopu se domácím nepodařilo dostat se do šance.

82
    Přízemní centr před domácí branku lapil gólman Záleský a poslal jej rychle dopředu, tam jeho spoluhráči vybojovali přímý volný kop.

81
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Žák, přichází Vaďura.

80
    Dnešní utkání sleduje 185 diváků!

79
    I následný přímý kop odrazila domácí obrana pryč. Massamba poté podržel míč a dal jej zpět, neboť mmu žádný ze spoluhráčů nenabíhal dopředu.

78
    Rohový kop hostů opět odvrácen do bezpečí.

77
    Krásnou dělovku vypustil z dobrých 30 metrů domácí Jakub Kosorin. Kruba si se střelou i přes menší problémy dokázal poradit.
    76. SIMR - 2:2

76
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Krásná akce hostujícího družstva znamená srovnání stavu dnešního pro diváka atraktivního duelu. Přesná kombinace Dolejše a Demetera dostala do šance PAVLA SIMRA, který z bezprostřední vzdálenosti vsítil – 2:2.