Caen – Lyon 2:2 (kon.) | Amiens – Lille 2:3 (kon.) | Dijon – Angers 1:3 (kon.)
Montpellier – Štrasburk 1:1 (kon.) | Toulouse – Monaco 1:1 (kon.)
Dijon FCO
1:3 (1:3)
Angers SCO
Sobota 15.09.2018, 20:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:53:54)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:15.

Je konec. Angers si pohlídalo náskok z první půle a vyhrálo 3:1.
    Už ve 13. minutě poslal domácí do vedení Saïd, ale o sedm minut později krásným gólem srovnal Bahoken a ve 29. minutě parádním kouskem otočil utkání Tait. Sedm minut před koncem první půle poslal Angers do dvoubrankového vedení Santamaría. V 51. minutě předvedl Rúnarsson skvělý zákrok a zamezil tak čtvrté brance. Následně jsme žádnou velkou šanci neviděli a Angers si pohlídalo zbytek zápasu.

90+4

90+4
    Hostující hráč zkusil překvapit brankáře z poloviny hrací plochy, ale přestřelil.

90+3
    Rána zpoza vápna domácího hráče skončila jen u obránce Angers.

90+2
    Nákop Dijonu skončil opět jen u brankáře Ludovice Butelleho a vypadá to, že je rozhodnuto.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Následně zakončení hlavou šlo jen vedle brány.

89
    Hosté se nyní provinili faulem na pravé straně a Dijon získal volný kop.

87
    Domácí obléhají vápno a poté se dostali až ke střele, ovšem ta byla navíc, jelikož se útočník Dijonu nacházel v ofsajdu.

86
    Domácí stále drží míč, ale nemůžou se za žádnou cenu dostat do zakončení.

84
    Hosté získali autové vhazování na své polovině, ale následný nákop skončil jen u brankáře Rúnarssona.

82
    Posléze se Dijon dostal dopředu, ovšem ani tentokrát nepřišla střela.

81
    Harisson Manzala si chtěl zpracovat míč po nákopu, ovšem to se mu příliš nepovedlo.

80
    Útok hostů skončil pouze u brankáře Rúnarssona.

79
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jeff Reine-Adélaïde, přichází Harisson Manzala.

77
    Dijon pouze odevzdal míč a pomalu to vypadá, že Angers je blízko třem bodům.

Michal Raška

Branky: 13. Saïd (Slití) – 20. Bahoken, 29. Tait (Manceau), 38. Santamaría (Tait)

Karty:   3. Loiodice (DIJ), 31. Haddadí (DIJ) – 54. Pavlović (AGR), 73. Kanga (AGR)

Dijon FCO: Rúnarsson – Rosier, Ciman, Yambéré, Haddadí – Loiodice (67. Abeid), Amalfitano – Saïd (76. Sammaritano), Slití (63. Gourcuff), Keita – Tavares (C).
    Náhradníci: Allain – Abeid, Gourcuff, Chafik, Lautoa, Jeannot, Sammaritano.

Angers SCO: Butelle – Bamba, Pavlović, I. Traoré (C), Manceau – Capelle, N'Doye – Reine-Adélaïde (79. Manzala), Santamaría, Tait (74. Fulgini) – Bahoken (69. Kanga).
    Náhradníci: Boucher – Aït-Nouri, Bertrand, Fulgini, Kanga, Manzala, Thomas.

Rozhodčí: Hakim Ben El Hadj – Mathieu Grosbost, Gwenael Pasqualotti