Královo Pole – Litovel 22:20 (kon.) | Lovosice – Jičín 21:19 (kon.) | Zubří – Nové Veselí 25:27 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
21:19 (10:10)
O2xyworld HBC Jičín
Sobota 15.09.2018, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 2. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (19:08:32)

HK FCC Město Lovosice – HBC Ronal Jičín 21:19 (10:10)
    Nejvíce branek: Klimt 10/4, Malý 3, Motl 3/1 – Groh 5, Kovařík 4, Kolc 2. Rozhodčí: Hájek, Macho. Delegát: Dolejš. Sedmimetrové hody: 7/6 – 1/0. Vyloučení: 3:2. Diváci: 460.

V dramatické koncovce se nakonec dostaly do důležitého dvoubrankového vedení Lovosice, které už si závěrečnou půl minutu ohlídaly a po 2. kole zůstávají stoprocentní. Ale Jičín se nemá rozhodně za co stydět, hlavně ve druhé půli vystrkoval růžky a mohl pomýšlet i na body. Lovci ale předvedli větší klid na míči a Hrdlička přidal další důležité zákroky. Celé utkání bylo v duchu absolutoria brankářů, kteří dnes dokázali vychytat většinu střel a zvedli svými zákroky nejednoho diváka ze sedadel.

Konec zápasu. (21:19)

60
    Ještě Jiří Motl zkoušel poslat v posledních vteřinách míč přes celou délku hrací plochy do opuštěné brány Jičína, ale míč jen o milimetry skončil vedle brány. (21:19)

60
    Franc zblokoval zakončení Groha a to je zřejmě z dnešního zápasu vše. (21:19)

60
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Jičína. (21:19)

60
    Oddechový čas pro hosty. (21:19)
    60
    Václav Klimt nabídnutým sedmimetrovým hodem nepohrdl a posílá Lovosice do dvoubrankového vedení. Uvidíme, zda to bude stačit domácím k vítězství. Jičín bude chtít určitě zápas ještě zdramatizovat. (21:19)

60
    Martin Bareš až příliš okatě a agresivně strhl k zemi Václava France na brankovišti a jde si odpočinout na dvě minuty. Lovosice tak mají možnost sedmimetrového hodu. (20:19)

60
    Probíhá poslední minuta utkání. (20:19)

59
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (20:19)

59
    Oddechový čas pro domácí. (20:19)

59
    Kostelecký sice obloučkem překonal Hrdličku, ale ten dokázal zastavit míč ještě před brankovou čárou! (20:19)
    58
    Jonáš znovu zvedl ze sedadel přítomné diváky. Jeho další podstřel se odrazil od levé tyče, aby následně míč zaplul do sítě Jičína. Lovosice se po delší době ujímají vedení. (20:19)

58
    Na druhé straně je hra přerušena pro faul Jičínských. (19:19)

57
    Hrdlička si připisuje hned dvojí úspěšný zákrok proti Kovaříkovi, který byl hodně hladový po gólu. (19:19)

57
    Franc přistrčil Šulce, který spadl na Klimta. Naštěstí jsou oba hráči v pořádku a může se pokračovat ve hře. (19:19)
    56
    Podstřel z levé ruky Josefa Jonáše se zastavuje až ve svatyni hostujícího celku. (19:19)