Chomutov – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Frýdek-M. – Třebíč | 8:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Ústí n/L | 7:3 (kon.) | | | Benátky n/J – Kladno | 3:6 (kon.) |
Slavia – Prostějov | 1:3 (kon.) | | | Přerov – Motor ČB | 1:3 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Jihlava – Kadaň | 7:0 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Přerov – Vítkovice | 2:3 (po pr.) |
HC Litvínov – Kobra | 5:1 (kon.) | | | Kladno – Třemošná | 7:4 (kon.) | | | Liberec – Tábor | 4:0 (kon.) |
Kometa Brno – Žďár n/S | 11:0 (kon.) | | | Sparta – PZ Kladno | 9:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Mountfield HK | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Třinec – Warriors Brno | 4:3 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Technika Brno | 5:2 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 5:4 (kon.) |
Č. Budějovice – Pardubice | 5:6 (po pr.) | | | Chomutov – Plzeň | 0:4 (kon.) |
Magnitogorsk – Čeljabinsk | 5:6 (kon.) | | | Jaroslavl – Čerepovec | 4:1 (kon.) | | | Viťaz – HC Slovan | 6:4 (kon.) |
Mountfield HK – Pardubice | 6:0 (kon.) | | | Jihlava – Žďár n/S | 3:5 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 3:2 (kon.) |
Chomutov – Kladno | 3:5 (kon.) | | | Vítkovice – Vsetín | 9:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Sparta | 3:6 (kon.) |
Třinec – Zlín | 3:4 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 6:5 (kon.) |
K. Vary – HC Litvínov | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Č. Budějovice – Salzburg | 5:4 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Letňany | 3:6 (kon.) | | | Bílina – Sokolov | 3:8 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Kobra | 4:5 (0:2 po s.n.) |
Klatovy – Děčín | 4:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Nymburk | 4:0 (kon.) | | | Trutnov – Kolín | 6:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice | 6:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Nový Jičín | 4:1 (kon.) | | | Šumperk – Opava | 3:2 (2:0 po s.n.) |
SHK Hodonín – Orlová | 7:3 (kon.) | | | Písek – Žďár n/S | 3:4 (kon.) | | | Pelhřimov – Tábor | 5:4 (po pr.) |
Calgary – Boston | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Mladá Boleslav B – Čáslav | 4:6 (kon.) | | | Poděbrady – Vlašim | 4:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Kralupy n. Vltavou | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Příbram – Slaný | 4:1 (kon.) | | | Kroměříž – Boskovice | 3:4 (po pr.) | | | Uh.Brod – Uničov | 2:3 (kon.) |
Břeclav – Březina | 3:4 (po pr.) | | | Mělník – Rakovník | 8:4 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Blansko | 4:2 (kon.) |
V.Popovice – Kutná Hora | 1:3 (kon.) | | | Uh. Hradiště – SHKM Hodonín | 2:14 (kon.) | | | Neratovice – Černošice | 3:4 (kon.) |
Klášterec nO – Litoměřice B | 4:7 (kon.) | | | Roudnice – Kadaň | 5:7 (kon.) |
po s.n. (1:0)
BK Mladá Boleslav
4:3
(0:0, 2:1, 1:2 - 0:0)
Mountfield HK
63:04
|
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Žabka – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
55:53
|
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pajer – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
55:12
|
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Beneš – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Gaspar.
|
|
39:24
|
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Táborský – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
27:39
|
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pavlata – 2 min., krosček).
|
|
13:41
|
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pelda – 2 min., podrážení).
|
|
01:15
|
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Žabka – 2 min., krosček).
|
Branky a nahrávky:
30. Plíšek (Haas, Žabka), 35. Plíšek (Peca), 43. Plíšek (Gardoň, Haas), rozh. náj. Haas – 28. Pajer (Pinkas), 50. Giesl (Souček, Jerman), 55. Moravec (Táborský, Pavlata)
Rozhodčí: Vyštejn – Kurtin, Beneš
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Gardoň (MBL)
0:0 Moravec (HKM)
2. série:
1:0 Haas (MBL)
1:0 Pajer (HKM)
3. série:
1:0 Ďurač (MBL)
1:0 Budina (HKM)
4. série:
1:0 Hruška (MBL)
1:0 Pavlata (HKM)
5. série:
1:0 Peca (MBL)
1:0 Pinkas (HKM)
BK Mladá Boleslav:
Stuchlík (Náhončík Daniel) – Sommer, Křepelka, Rajgl, Žabka, Šercl, Vochvest – Gardoň, Hamer, Sluka, Plíšek, Peca, Pavlík, Ďurač, Hruška, Haas, Náhočník Samuel, Růžek
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK: Tichý (Žalčík) – Králik, Táborský, Boukal, Havlíček, Řehák, Pelda, Pinkas – Pavlata, Giesl, Gaspar, Budina, Pajer, Beneš, Novotný, Souček, Jerman, Moravec
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK: Tichý (Žalčík) – Králik, Táborský, Boukal, Havlíček, Řehák, Pelda, Pinkas – Pavlata, Giesl, Gaspar, Budina, Pajer, Beneš, Novotný, Souček, Jerman, Moravec
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vyštejn – Kurtin, Beneš
Diváci:
Zdena Bobková