Chomutov – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Frýdek-M. – Třebíč | 8:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Ústí n/L | 7:3 (kon.) | | | Benátky n/J – Kladno | 3:6 (kon.) |
Slavia – Prostějov | 1:3 (kon.) | | | Přerov – Motor ČB | 1:3 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Jihlava – Kadaň | 7:0 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Přerov – Vítkovice | 2:3 (po pr.) |
HC Litvínov – Kobra | 5:1 (kon.) | | | Kladno – Třemošná | 7:4 (kon.) | | | Liberec – Tábor | 4:0 (kon.) |
Kometa Brno – Žďár n/S | 11:0 (kon.) | | | Sparta – PZ Kladno | 9:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Mountfield HK | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Třinec – Warriors Brno | 4:3 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Technika Brno | 5:2 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 5:4 (kon.) |
Č. Budějovice – Pardubice | 5:6 (po pr.) | | | Chomutov – Plzeň | 0:4 (kon.) |
Magnitogorsk – Čeljabinsk | 5:6 (kon.) | | | Jaroslavl – Čerepovec | 4:1 (kon.) | | | Viťaz – HC Slovan | 6:4 (kon.) |
Mountfield HK – Pardubice | 6:0 (kon.) | | | Jihlava – Žďár n/S | 3:5 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 3:2 (kon.) |
Chomutov – Kladno | 3:5 (kon.) | | | Vítkovice – Vsetín | 9:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Sparta | 3:6 (kon.) |
Třinec – Zlín | 3:4 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 6:5 (kon.) |
K. Vary – HC Litvínov | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Č. Budějovice – Salzburg | 5:4 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Letňany | 3:6 (kon.) | | | Bílina – Sokolov | 3:8 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Kobra | 4:5 (0:2 po s.n.) |
Klatovy – Děčín | 4:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Nymburk | 4:0 (kon.) | | | Trutnov – Kolín | 6:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice | 6:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Nový Jičín | 4:1 (kon.) | | | Šumperk – Opava | 3:2 (2:0 po s.n.) |
SHK Hodonín – Orlová | 7:3 (kon.) | | | Písek – Žďár n/S | 3:4 (kon.) | | | Pelhřimov – Tábor | 5:4 (po pr.) |
Calgary – Boston | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Mladá Boleslav B – Čáslav | 4:6 (kon.) | | | Poděbrady – Vlašim | 4:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Kralupy n. Vltavou | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Příbram – Slaný | 4:1 (kon.) | | | Kroměříž – Boskovice | 3:4 (po pr.) | | | Uh.Brod – Uničov | 2:3 (kon.) |
Břeclav – Březina | 3:4 (po pr.) | | | Mělník – Rakovník | 8:4 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Blansko | 4:2 (kon.) |
V.Popovice – Kutná Hora | 1:3 (kon.) | | | Uh. Hradiště – SHKM Hodonín | 2:14 (kon.) | | | Neratovice – Černošice | 3:4 (kon.) |
Klášterec nO – Litoměřice B | 4:7 (kon.) | | | Roudnice – Kadaň | 5:7 (kon.) |
konec
Berani Zlín
3:2
(0:1, 2:1, 1:0 - N 1:0)
HC Olomouc
63:54
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Laciga – 2 min., hákování).
|
|
63:16
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Pekr – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
58:34
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Prísažný.
|
|
51:45
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Nesvadba – 2 min., podrážení).
|
|
48:56
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Kráčalík – 2 min., hákování).
|
|
48:23
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Ruda – 2 min., podrážení).
|
|
43:23
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Hoferek – 2 min., podrážení).
|
|
39:37
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Šindelek – trestné střílení, podrážení).
|
|
38:47
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Chludil – 2 min., podrážení).
|
|
38:40
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Fasner – 2 min., podrážení).
|
|
35:48
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Fasner – 2 min., krosček).
|
|
32:18
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Čechmánek – 2 min., zdržování hry / úprava výstroje).
|
|
31:37
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Lambert – 2 min., hákování).
|
|
28:51
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Nesvadba – 2 min., podrážení).
|
|
26:17
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Radová – 2 min., podrážení).
|
|
22:20
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Kráčalík – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
20:24
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Zembol – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
18:47
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Frömel – 2 min., pozdní dohrání).
|
|
16:50
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Šindelek – trestné střílení, podrážení).
|
|
14:45
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Havel – 2 min., vysoká hůl).
|
|
11:05
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Radová – 2 min., podrážení).
|
|
06:14
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Lavička – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bodnutí špičkou hole). Trest odpyká Matúšů.
|
|
06:05
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Burian.
|
|
05:08
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Pekr – 2 min., hákování).
|
|
02:41
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Kráčalík – 2 min., podrážení).
|
|
01:25
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Mojžíš – 2 min., hákování).
|
|
01:08
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Havel – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
27. Kráčalík (Chludil), 30. Šindelek (Hoferek, Chludil), 54. Kráčalík (Chludil, Šindelek), 65. Kráčalík (Burian) – 17. Zembol (TS), 35. Prísažný (Zembol, Lambert)
Rozhodčí: Čuňočka – Vašíček, Kráľ
Diváci: 88
Neproměněná penalta:
Berani Zlín:
Hamrla (Synek) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Peprna, Čechmánek, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Lavička.
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Běhal (Špunar) – Nesvadba, Lambert, Přecechtěl, Pekr, Radová, Přidal – Havel, Václavský, Zembol, Martinec, Petřeková, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Běhal (Špunar) – Nesvadba, Lambert, Přecechtěl, Pekr, Radová, Přidal – Havel, Václavský, Zembol, Martinec, Petřeková, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čuňočka – Vašíček, Kráľ
Diváci: 88
Lukáš Mihal
@mihal_lukas