Chomutov – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Frýdek-M. – Třebíč | 8:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Ústí n/L | 7:3 (kon.) | | | Benátky n/J – Kladno | 3:6 (kon.) |
Slavia – Prostějov | 1:3 (kon.) | | | Přerov – Motor ČB | 1:3 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Jihlava – Kadaň | 7:0 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Přerov – Vítkovice | 2:3 (po pr.) |
HC Litvínov – Kobra | 5:1 (kon.) | | | Kladno – Třemošná | 7:4 (kon.) | | | Liberec – Tábor | 4:0 (kon.) |
Kometa Brno – Žďár n/S | 11:0 (kon.) | | | Sparta – PZ Kladno | 9:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Mountfield HK | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Třinec – Warriors Brno | 4:3 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Technika Brno | 5:2 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 5:4 (kon.) |
Č. Budějovice – Pardubice | 5:6 (po pr.) | | | Chomutov – Plzeň | 0:4 (kon.) |
Magnitogorsk – Čeljabinsk | 5:6 (kon.) | | | Jaroslavl – Čerepovec | 4:1 (kon.) | | | Viťaz – HC Slovan | 6:4 (kon.) |
Mountfield HK – Pardubice | 6:0 (kon.) | | | Jihlava – Žďár n/S | 3:5 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 3:2 (kon.) |
Chomutov – Kladno | 3:5 (kon.) | | | Vítkovice – Vsetín | 9:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Sparta | 3:6 (kon.) |
Třinec – Zlín | 3:4 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 6:5 (kon.) |
K. Vary – HC Litvínov | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Č. Budějovice – Salzburg | 5:4 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Letňany | 3:6 (kon.) | | | Bílina – Sokolov | 3:8 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Kobra | 4:5 (0:2 po s.n.) |
Klatovy – Děčín | 4:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Nymburk | 4:0 (kon.) | | | Trutnov – Kolín | 6:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice | 6:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Nový Jičín | 4:1 (kon.) | | | Šumperk – Opava | 3:2 (2:0 po s.n.) |
SHK Hodonín – Orlová | 7:3 (kon.) | | | Písek – Žďár n/S | 3:4 (kon.) | | | Pelhřimov – Tábor | 5:4 (po pr.) |
Calgary – Boston | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Mladá Boleslav B – Čáslav | 4:6 (kon.) | | | Poděbrady – Vlašim | 4:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Kralupy n. Vltavou | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Příbram – Slaný | 4:1 (kon.) | | | Kroměříž – Boskovice | 3:4 (po pr.) | | | Uh.Brod – Uničov | 2:3 (kon.) |
Břeclav – Březina | 3:4 (po pr.) | | | Mělník – Rakovník | 8:4 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Blansko | 4:2 (kon.) |
V.Popovice – Kutná Hora | 1:3 (kon.) | | | Uh. Hradiště – SHKM Hodonín | 2:14 (kon.) | | | Neratovice – Černošice | 3:4 (kon.) |
Klášterec nO – Litoměřice B | 4:7 (kon.) | | | Roudnice – Kadaň | 5:7 (kon.) |
konec
IHC Králové Písek
3:4
(0:1, 2:1, 1:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Kateřina Němcová
Branky a nahrávky:
24. Vlček (Bílek), 35. Sýbek (Hučko), 53. Sýbek (Hučko) – 19. Jícha, 22. Peslar (Lojek, Franek), 42. Franek (Hasoň, Peslar), 51. Pleva (Kolda)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
IHC Králové Písek:
Hauser (Buchta) – Turek, Suda, Hora, Parýzek "C", Houdek – Hanus, Hučko, Stauber, Sýbek "A", Rod, Ciboch, Polata "A, Volf, Strnad, Bílek, Jabůrek, Novák, Vlček
Náhradníci:
Trenér:
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Marek, Kolda, Koželuh, Lojek, Pleva "C", Peslar, Kališ – Gregar, Kovářů, Prokš, Kunstmüller "A", Bureš, Jícha, Hasoň, Franek, Stehlík "A"
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Marek, Kolda, Koželuh, Lojek, Pleva "C", Peslar, Kališ – Gregar, Kovářů, Prokš, Kunstmüller "A", Bureš, Jícha, Hasoň, Franek, Stehlík "A"
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Už to tu padlo – Petr Hučko a JAN SÝBEK dnes hrají jako jedna ruka, druhý jmenovaný prostřelil Slámu po Hučkově pasu zpoza brány a vrátil Písecké do hry. ASISTENCE: Petr Hučko
První rána kapitána nabitá – v jednoduchosti je krása, řekl si na modré čáře MARTIN PLEVA, napřáhl se a Hausera svou dělovkou nekompromisně propálil. Přesilovka Žďáru dnes opravdu píše.. ASISTENCE: Josef Kolda