Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 4:1 (kon.) | Šumperk – Opava 3:2 (2:0 po s.n.)
SHK Hodonín – Orlová 7:3 (kon.) | Písek – Žďár n/S 3:4 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 5:4 (po pr.)
po s.n. (2:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
HK Opava
Sobota 15.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 2. kolo
    VACHUTKA - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Draci Šumperk.
    Autorem vítězné branky je VACHUTKA.

64:28
    Herman nabil puk Štindlovi, po jeho střele se na zimním stadionu rozezněla horní tyč Kristínovy brány.

59:15
    Vyloučení v týmu HK Opava (Spratek – 2 min., hrubost).
    58:49 VOROBYEV - 2:2

58:49
    Draci právě vstřelili branku!
    Draci před konec třetí třetiny vyrovnávají skóre utkání. Marek Haloda poslal zpoza brány kotouč na hůl DMITRYJE VOROBYEVA, který střelou z první umisťuje puk k pravé tyči Daňovy brány. Asistence: Marek Haloda.
    50:38 ČERNÝ - 1:2

50:38
    Opava právě vstřelila branku!
    Opava rychle otáčí vývoj utkání na svou stranu. Jánošík svou přihrávkou dokázal najít hůl LUKÁŠE ČERNÝHO, který svou střelu umístil přesně k pravé tyči Kristínovy brány. Asistence: Filip Jánošík, Petr Wolf.
    50:07 HARTMANN - 1:1

50:07
    Hosté se dočkali vyrovnávacího gólu. Bohumil Herman svou přihrávkou našel volného ONDŘEJE HARTMANNA, který nedal Matěji Kristínovi v bráně žádnou šanci. Asistence: Bohumil Herman.

46:33
    Vyloučení v týmu HK Opava (Jánošík – 2 min., sekání).

40:57
    Střela Bohumila Hermana skončila na levé tyči.

39:10
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Plášek – 2 min., nedovolené bránění).

36:36
    Draci si zahrají přesilovou hru pět na tři. Bohumil Herman si jede odsedět dvě minuty za zdržování hry.

35:17
    Vyloučení v týmu HK Opava (Hendrych – 5 min., zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Kadula.

29:06
    Daniel Hroch ujížděl sám na bránu, jeho pokus dostat kotouč pod Daňovy betony mu nevyšel, hostující gólman totiž své betony dokázal včas sklapnout k sobě.

24:55
    Vyloučení v týmu HK Opava (Slavík – 2 min., podrážení).

19:24
    Draci si chvíli před první sirénou zahrají svou druhou přesilovou hru. Daniel Spratek si jede odsedět dvě minuty za sekání.

11:31
    Milan Ostřanský ujížděl v oslabení sám na bránu, jeho střelu však dokázal Daňa zlikvidovat.

11:12
    První přesilovou hru si zahraje také Opava. Dmitry Vorobyev dostává dvě minuty za sekání.
    10:42 ŘEZÁČ - 1:0

10:42
    Domácí využívají hned svou první přesilovou hru a ujímají se tak vedení. Nahození na bránu vyrazil Matyáš Daňa pouze před sebe, v prostoru před brankovištěm se pak nejlépe zorientoval JAKUB ŘEZÁČ, který poslal kotouč do brány. Bez asistence.

09:55
    Máme tu první vyloučení zápasu. Filip Jánošík si jede odsedět dvě minuty za sekání.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 11. Řezáč, 59. Vorobyev (Haloda M.), rozh. náj. Vachutka – 51. Hartmann (Herman), 51. Černý (Jánošík, Wolf)