Wolfsberger – Wacker 3:1 (kon.) | Mattersburg – Linz 1:3 (kon.) | Rapid – Austria 0:1 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
1:3 (0:1)
LASK Linz
Neděle 16.09.2018, 14:30 • Pappelstadion, Mattersburg • Rakouská Bundesliga • 7. kolo

Hostující celek vyhrává tento zápas poměrně jednoznačně. Domácím se podařilo snížit v samotném závěru druhého poločasu. Pět nastavených minut výraznější šanci nenabídlo. (16:23:16)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 1:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:20.

90+5

90+4
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

90+3
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Peter Michorl, přichází Emanuel Pogatetz.

90+1
    Domácí fotbalisté se pokouší zdramatizovat zápas. Mnoho šancí si ale nemohou vypracovat.

90
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    88. Martin PUŠIĆ - 1:3

88
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Domácí celek měl možnost pokutového kopu. MARTIN PUŠIĆ poslal míč do středu branky, gólman skončil na stranu, a tak nedokázal zasáhnout.

86
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Joao Victor, přichází Florian Jamnig.

86
    Žlutou kartu dostává James Holland (LASK Linz).

85
    Martin Pušić výborně vypálil, jeho projektil výborně vyrazil Alexander Schlager. Následně už hrála obrana.

83
    Michael Lercher rozehrával rychlou akci. Centr se snesl před branku, ale nikdo z hráčů domácího mužstva nedokázal zakončit.

81
    Philipp Erhardt kombinuje na útočné polovině se svými spoluhráči. Do výraznější střelecké pozice se ale nemohou domácí propracovat.

80
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Dominik Frieser.

79
    Hra pokračuje dál, uvidíme střídání.

78
    Jeden z hostujících hráčů je zraněný a míří k němu zdravotníci.

77
    LASK hraje aktivně, nyní se do pokutového území pokoušel dostat Yusuf Otubanjo. Jeho projektil byl zblokovaný obranou.

75
    Momentálně se znovu hraje na polovině hrací plochy, Mattersburg se pokouší co nejrychleji napadat soupeře a zdramatizovat duel.