Zlínsko – D. Benešov 3:4 (kon.)
FC Zlínsko
3:4 (1:1)
FC Dolní Benešov
Neděle 16.09.2018, 10:15 • Sportovní areál Trávníky, Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:13:13)

Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:14.

Je konec. Dolní Benešov nakonec zvítězil v Otrokovicích po velkých zvratech 4:3, ale hlavně díky Filipu Labudovi, který se postaral o všechny branky hostů. Už v 11. minutě poslal domácí do vedení Jan Šohaj, ovšem poté přišel tak ze strany hostů, který vyústil ve 33. minutě, když se prosadil Filip Labude. Start do druhé půle byl pro hosty z říše snů, jelikož se ve 46. i 47. minutě prosadil Labuda a připsal si hattrick. V 57. minutě ovšem snížil Mlýnek a v o šest minut později srovnal Markovič. Následně byli domácí na koni, ale už po několikráte je zchladil Filip Labuda, který v 69. minutě poslal hosty opět do vedení. Poté už branka nepadla a Dolní Benešov zvítězil 4:3.

90+4

90+4
    Domácí hráč se nyní provinil faulem a u míče tak bude Dolní Benešov.

90+3
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Rubý, přichází Muczka.

90+2
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Býma, přichází Skroch.

90+2
    Posléze se ovšem k míči dostali domácí, ale následně se domácí útočník nachytal v ofsajdu.

90+1
    Dolní Benešov drží míč u rohového praporku na polovině domácích.

90
    Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

88
    Hosté nyní získali autové vhazování na své polovině.

86
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Labuda, přichází Romaněnko.

85
    Ovšem následný centr nepřinesl nic velkého.

84
    Dolní Benešov betonuje ve svém vápně, ale následně přišel faul petr od šestnáctky a Otrokovice získaly volný kop.

83
    Centr domácích z levé strany přistál pouze na hlavě hostujícího obránce.

82
    Ve vápně byli skoro všichni hráči, ale následná střela šla vedle levé tyče.

81
    Posléze přišel ale další faul Dolního Benešova a Viktoria tak má volný kop z levé strany.

80
    Tlak domácích se pomalu zvedá, ale nyní se útočník Otrokovic dopustil jen faulu na brankáře.

78
    Otrokovice získaly rohový kop z pravé strany, ale následné zakončení šlo pouze vedle brány.

Michal Raška

Branky: 11. Šohaj, 57. Mlýnek, 63. Markovič – 33. Labuda, 46. Labuda, 47. Labuda, 69. Labuda

Karty:   65. Rubý (DBE), 74. Haas (DBE)

FC Zlínsko: Semanko – Malý, Zábojník, Markovič, Vašulka, Slaný (52. Obiechina), Jasenský (C), Šohaj (72. Hladík M.), Skwarczek, Křivánek (52. Mlýnek), Hladík J.
    Náhradníci: Jelínek – Červenka, Kiška, Fiala, Obiechina, Mlýnek, Hladík M.

FC Dolní Benešov: Bolek – Novák, Býma (90+2. Skroch), Rubý (90+3. Muczka), Moravec (C), Gebauer, Labuda (86. Romaněnko), Haas, Strakoš, Karčmář, Pecuch
    Náhradníci: Chvěja – Romaněnko, Muczka, Skroch

Rozhodčí: Petr Dorušák – Zdeněk Silný, Raděk Běhal