Wolverhampton – Burnley 1:0 (kon.) | Everton – West Ham 1:3 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
1:0 (0:0)
Burnley FC
Neděle 16.09.2018, 14:30 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 5. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:29:25)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:9.

Je konec. Wolverhampton dnes zaslouženě zvítězil nad Burnley 1:0. V 11. minutě se Boly dostal do šance, ale Hart ho z bezprostřední blízkosti vychytal. Po půl hodině hry přišel velký tlak ze strany Wolverhamptonu, ale obrana hostů společně s Hartem si hned třikrát poradila. Minutu před koncem první půle přestřelil Boly svatyni soupeře. Dvě minuty po začátku druhé půle se Jiménez dostal do velké šance, ale minul. V 61. minutě už byl Raúl Jiménez úspěšný a po přihrávce Dohertyho zakončil přesně k levé tyči. V 67. minutě mohl srovnat Matěj Vydra, ale jeho pokus šel vedle brány. Konec zápasu si Wolverhampton už pohlídal a i přes šance branku nevstřelil.

90+4
    90+4. Zakončení Bonatiniho skončilo vedle levé tyče.

90+4
    Domácí se dostali do šance, kdy mohli rozhodnout o své výhře, ale po centru Traorého z pravé strany skončilo zakončení Bonatiniho jen vedle brány!

90+3
    Adama Traoré se opět dostal k míči a jelikož byl zfaulován tak získal pro svůj tým cenné vteřinky.

90+2
    Adama Traoré se dostal k míči na pravé straně, poté ho posunul do vápna, kde byl připraven Léo Bonatini, ale jeho pokus skončil jen nad svatyní Joe Harta.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Ovšem centr Johann Gudmundssona odhlavičkovala obrana Wolves. Posléze se právě Johann Gudmundsson dostal ke střele, ale ta byla dost nepovedená a doslova se dokutálela do rukou Ruie Patrícia.

89
    Burnley mají před sebou posledních pár minut i s nastavením a mohou toto využít nyní, když byl Matěj Vydra zfaulován a hosté tak získali volný kop.

88
    Hosté zapojili do své kombinace i brankáře Joe Harta, ale jeho následný odkop skončil pouze v zámezí a bude z toho autové vhazování pro Wolves.

88
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Morgan Gibbs-White.

86
    Rúben Neves přes sebe nepustil hráče, ovšem dopustil se tak faulu a uviděl žlutou kartu.

85
    Hosté si neví rady kudy projít přes obranu Wolves a domácí tak jsou opět u balónu.