AS Řím – Chievo 2:2 (kon.) | Janov – Bologna 1:0 (kon.) | Juventus – Sassuolo 2:1 (kon.)
Udinese – Turín 1:1 (kon.) | Empoli – Lazio 0:1 (kon.) | Cagliari – AC Milán 1:1 (kon.)
Udinese Calcio
1:1 (1:0)
Turín FC
Neděle 16.09.2018, 15:00 • Dacia Arena (Udine) • Italská Serie A • 4. kolo

Zápas končí dělbou bodů! Hosté měli ve většině času lepší, ale nedokázali přidat vytouženou druhou branku. Navíc přišli v úvodním poločase o zraněného Falquého. Ve druhém dějství poté často zatápěli svému soupeři, ale ten ukázal vynikající obranu u svého šestnáctky. V závěru se do hry podíval také Antonín Barák v domácím dresu, ale nic zásadního nepředvedl. Sledovali jsme utkání, které bylo ve druhém poločase zajímavější než v první půli. Hostům se sice povedlo vyrovnat Meitém směrem do horního rohu branky, ale napodruhé už Scuffeta, i přes svojí převahu, nepřekonali. (16:58:42)

90+5
    90+4. Machís dotekem poslal míč jen do náruče Sirigua.

90+4
    Machís byl na pravé straně úplně volný a také zcela sám před brankářem, jenže prvním dotekem poslal balón do náruče Sirigua.

90+3
    Sorianova nahrávka středem hřiště skončila na domácí noze.

90+3
    Sirigu nakopl míč zprava, ale ten pouze propadl do koše Scuffeta.

90+2
    Samir vhazoval na levé straně, ale hned je pískáno proti domácím vinou faulu Teodorczyka.

90+1
    Centr z levé strany padl na zadní tyči do rukavic Sirigua.

90+1
    Čtyři minuty se nastavují!

90
    Sudí nakonec změnil své rozhodnutí a Samir bude vhazovat z levé strany na polovině hostů.

90
    Po centru Soriana zprava na levou stranu vápna zakončil Belotti takovými polonůžkami přes Strygera Larsena mimo tři tyče.

89
    Machís (UDI) držel na levé straně rozběhnutého soupeře a vyfasoval žlutou kartu.

88
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Vittorio Parigini.

88
    Sudí zastavil hostující útok pro držení Zazy proti Fofanovi na polovině hřiště.

87
    Belotti neprošel na levé straně přes dva fotbalisty a na tahu jsou tak domácí hráči.

87
    Hosté využili levou stranu, ale domácí jim dobrým pohybem nedovolili odcentrovat.

86
    Přetažený balón si zpracoval na levé straně Fofana, ale hostům už nehrozí větší nebezpečí.

85
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Antonín Barák.