Ural – Rostov 1:1 (kon.)
FK Ural
1:1 (0:0)
FK Rostov
Pondělí 17.09.2018, 16:30 • Centralnyj Stadion, Jekatěrinburg • Ruská Premier Liga • 7. kolo

Zápas nám nakonec skončil remízou, tak jako je to zvykem v posledních vzájemných zápasů obou mužstev. Obě branky spadly ihned na začátku druhého poločasu během úvodních pěti minut. Následně se hrála vyrovnaná hra, ke konci zápasu se již ani jedno mužstvo neodvážilo příliš otevírat svou obranu a nesledovali jsem již žádný útočný fotbal. Rostov tedy poprvé ztrácí na hřištích soupeře a z Uralu si odváží jeden bod. Zatímco Ural je jistě za bodový zisk proti třetímu celku tabulky jistě rád. (18:31:52)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:16.

90+4

90+4
    V závěru zápasu operovali před brankou Rostova domácí, ale neuspěli. To samé na druhé straně, kdy Jaroslav Godzjur drží bodový zisk svého celku v dnešním zápase.

90+1
    V té první se nic neděje, neboť probíhá ošetřování hráče.

Zákroky brankáře Jaroslav Godzjur: 6.

Zákroky brankáře Ilja Abajev: 1.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty.

88
    Závěrečná desetiminutovka je nezáživná a na hřišti nevidíme žádné vzrušení. Jakoby hráči již čekali na závěrečný hvizd hlavního rozhodčího.

87
    Skutečně oba celky si jen předhazují míč z jedné strany na druhou bez snahy o útočnou akci.

85
    Žlutou kartu dostává Petrus Boumal (FK Ural).

85
    Oba celky se v posledních minutách již neženou tolik do útočení a ví, že jakákoliv chyba by je mohla stát body.

83
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Björn Sigurdarson, přichází Eldor Šomurodov.

82
    Hráč Uralu si zabíhal za obranu soupeře po vysokém centru, ale poslední obránce vystihl situaci a hlavičkou zamezil šanci Uralu.

81
    I hosté již poprvé střídali a připravují ihned druhé střídání. Ural má možnost vystřídat ještě taktéž jednoho hráče.

80
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Sergej Paršivljuk, přichází Arsenij Logašov.