1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
HC Frýdek-Místek
Úterý 18.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 3. kolo

Já vám děkuji za pozornost. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (19:25:32)

Slovan nakonec nedotáhl dnešní utkání k bodovému zisku. Frýdek – Místek naopak uhájil vítězství 2:1 a získal z dnešního utkání tři body. Jedinou branku Slovanu dnes vstřelil Lukáš Volf. Za Rysy se dnes prosadili David Klimša a Lukáš Przybyla.

59:58
    Roubík prohrál buly a Lukáš Kovář kotouč vyhodil do bezpečí z pohledu Rysů.

59:52
    Vhazování před brankou Nicka Malíka – Slovan s prázdnou branku v šesti proti čtyřem.

59:52
    Oddechový čas pro domácí.

59:52
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Milan Mikulík – 2 min., držení hole).

59:30
    Kotouč v rohu útočného pásma Slovanu, kde probíhá boj o puk.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny a Martin Weinhold svou ranou jen těsně minul horní růžek. Slovan hraje v šesti bez brankáře.

58:20
    Látal hledal před brankou hokejku Lukáš Volfa, ale ten jen o kousek nestihl tečovat tuto nabídku!

57:48
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jan Kalus – 2 min., sevření puku rukou).

57:42
    Po střetu Milana Mikulíka s brankářem Janem Dlouhým byla posunuta branka Slovanu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:50
    Antonín Melka krásnou přihrávkou našel na druhé tyči Martina Vágnera, ten však stoprocentní šanci poslal na betony Nicka Malíka! Toto byla obrovská možnost na srovnání pro ústecký Slovan.

Dnešnímu utkání přihlíží 827 diváků.

55:31
    Martin Weinhold svou ranou pouze trefil holeně jednoho z hráčů Rysů. Slovan se však tlačí za vyrovnáním.

55:09
    A mohlo být srovnáno! Václav Krliš byl sám před Nickem Malíkem, ale skvělým rozklekem pohlídal svou branku. Poradil si i s dorážkou Lukáše Volfa a podržel kotouč v lapačce.

54:37
    Mladá formace Rysů se snažila prosadit v pásmu Slovanu, ale Adam Raška se ke střele nedostal.

53:40
    Dan Przybyla nedostal kotouč přes obránce Jan Látala na branku Jana Dlouhého.
    52:57 Lukáš VOLF - 1:2

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 53. L. Volf (M. Vágner) – 28. Klimša (Rudovský, Martynek), 44. Przybyla (Martynek, Klimša)

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Groh) – Hes, M. Vágner (C), Weinhold, M. Zdvořáček, Látal, Jeřábek, Mert – Pšenička, Roubík, Melka (A) – L. Volf, Vrdlovec (A), D. Merta – J. Havel, Krliš, Chrpa – Planý, Jícha.
    HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – Hrachovský, L. Kovář, Bartko, Zahradníček, Krisl, D. Stránský, Adámek – Kofroň, Mikulík (C), Christov – Martynek (A), Przybyla, Rudovský – Raška, Peterek, J. Kalus – Klimša (A), Kuťák, Kaukič.

Rozhodčí: Zubzanda, Valenta – Coubal, Kokrment