Litoměřice – Chrudim 1:2 (kon.)
Gardenline Litoměřice
1:2 (0:2)
FK Chrudim
Úterý 18.09.2018, 18:10 • Sportovní hala Chemik, Lovosice • 1. Futsal liga • 3. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Chrudimi vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (20:10:15)

Ve druhém poločase dokázaly Litoměřice zdramatizovat zápas vstřelenou v podání Fabricia ve 35. minutě. I nadále se domácí snažili ve vstřelení branky, ale všechny snahy byly marné, stejně jako na druhé straně. Z Lovosic si tak odváží všechny body Chrudim, která v dnešním klání přetlačila Litoměřice v poměru 2:1 dvěma brankami z prvního poločasu.

Dnešní utkání sledovalo 200 diváků.

39:57
    Kubíček ovšem dokázal proti desetimetrovému kopu zakročit a znemožnil tak třetí brance v síti. Bagatini se po neúspěšném desetimetrovém kopu chytil za hlavu.

39:56
    Po faulu na půlící čáře je nařízen desetimetrový kop proti Litoměřicím.

39:51
    Gardenline rozjel nacvičenou akci, při které Felipe hledal střílenou přihrávkou před bránou stojícího Hrubého, který ale patičkou nedokázal zasáhnout míč, který nakonec pouze prolétl kolem brány.

39:43
    Felipe se při svém prvním střídání blýskl prvním zakončením v zápase. Na skóre to ale vliv nemělo.

39:22
    Chrudimi vypršela pětivteřinová doba na rozehrávku míče ze zámezí. Míč tak budou zahrávat do hry domácí.

39:16
    Domácím se povedlo procpat míč před bránu, zde se ale nikdo v zeleném dresu nenacházel.

39:00
    Probíhá poslední minuta utkání.

38:45
    Se zakončením Douglase bodlem si Lytvyněnko dokázal poradit. Koleny vyrazil míč zpět do hry.

38:21
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Litoměřic, kteří zkouší hru bez brankáře.

38:21
    Oddechový čas pro Litoměřice.

37:43
    A skóre se mohlo měnit také na druhé straně. Max ale ani nadvakrát neuspěl proti Kubíčkovi, který zachránil domácí od inkasování branky ve velmi důležité chvíli.

37:31
    Na hrací ploše to vře! Tomáš Koudelka (CHR) přifilmoval pád a rozhodčí proti němu neomylně tasí žlutou kartu.

37:02
    Hrubý pumelicí div nerozpůlil konstrukci brány. Hosty od obdržené branky zachránila tyč!