Žilina – Nové Zámky 2:3 (kon.) | Košice – Miskolc 6:3 (kon.) | Trenčín – Lipt. Mikuláš 3:2 (po pr.)
Nitra – Poprad 4:1 (kon.) | Zvolen – Detva 6:1 (kon.) | MAC Budapešť – Banská Bystrica 4:0 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
3:2 (2:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Úterý 18.09.2018, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipos Extraliga (SR) • 3. kolo

Dukla Trenčín tak bere alespoň dva body. Nutno říct, že soupeř z Liptovského Mikuláše rozhodně zanechal pozitivní dojem po dnešním utkání, a to díky především v obranných činnostech. Díky za pozornost! (20:30:39)

61:23
    TIBOR VARGA rozhoduje v prodloužení o výhře Trenčína!

60:55
    Hecl se snažil dostat před brankáře hostí, ale mezi kruhy mu jeden z obránců vypíchl puk.

60:01

Ve třetí třetině jsme žádnou branku neviděli, i když k ní především Dukla neměla příliš daleko. Dnešní utkání rozhodne prodloužení a případné samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Posledních 20 vteřin závěrečného dějství.

58:40
    Holendova střele těsně minula tři tyče!

58:30
    V závěru přesilovky hostů se snažil něco vymyslet Hlinka, nikoho však ze svých spoluhráčů nenašel. Liptovský Mikuláš zvládl skvěle svoje oslabení.

57:25
    Radivojevičovu dělovku sráží jeden z obránců Mikuláše.

56:68
    Oddechový čas pro hosty.

56:58
    Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Lištviak – 2 min., podrážení).

55:06
    S Bartovičovou střelu z ostrého úhlu neměl Kislitsyn žádný problém.

54:49
    Števuliak měl velkou šanci na rozhodnutí! Střela v samostatném úniku však byla moc slabá. Valent si připisuje důležitý zákrok.

53:32
    Přesilovou hru Trenčína zastavuje ofsajd. Do konce trestu zbývá pár vteřin.

52:49
    Špatnou rozehrávku Trenčína trestá vyhozením hosté.

52:31
    Puk skončil na střídačce domácích. Zatím si Dukla během přesilovky nevytvořila žádnou pořádnou šanci.

Milan Stehura

Branky a nahrávky: 10. Hecl (Bartovič, Fruhauf), 20. Kriška, 29. Špankovič, 62. Varga (Starosta, Radivojevič) – 3. Suchý, 37. Korým (Uhrík, Vybiral)

HK DUKLA Trenčín: Valent (Šimko) – Starosta, Rýgl, Fruhauf, Cebák, Holenda, Bohunický, T. Bokroš, M. Hudec – Hlinka, Bližňák, Radivojevič – Hecl, Sádecký, Bartovič – Mikula, Pardavý, E. Smolka – Špankovič, Švec, D. Hudec, Varga
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Nádašdi, Mezovský, Kurali, Suchý, Nemec, Horváth, Bača, Korím – Kriška, Ri. Huna, Ró. Huna – Heikkilä, Piatka, Sukeľ – Lichanec, Lištviak, Števuliak – Žiak, Uhrík, Vybiral

Rozhodčí: Adamec – Goga, Orolin, Rojík, Beniač