Florida – Nashville 0:5 (kon.) | Columbus – Buffalo 1:4 (kon.) | Florida – Nashville 3:5 (kon.)
New Jersey – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 3:1 (kon.) | Montreal – New Jersey 3:1 (kon.)
Winnipeg – Minnesota 2:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:7 (kon.)
New Jersey Devils
3:4 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)
New York Rangers
Úterý 18.09.2018, 01:00 • Prudential Center, Newark • Příprava NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:56:09)

Hity: 25:15

Je konec. New York Rangers nakonec vyhrál v atraktivním zápase 4:3 nad domácím New Jersey Devils po prodloužení.
    Už v 6. minutě potěšil domácí fanoušky první gólem v nové sezóně Nick Lappin, který dostal přihrávku před bránu a následně zavěsil. O dvacet vteřin později se ovšem strhla bitka O'Gary a Quennevilleho. Ve 14. minutě hosté srovnali v oslabení, když Hall předvedl velkou hrubku ve středním pásmu a s následným samostatným nájezdem si Lias Andersson poradil. O padesát dva vteřin později si ale Devils vzali vedení zpět po trefě Johna Quennevilleho.
    Ve 28. minutě měl Georgijev štěstí, jelikož zazvonila tyč u jeho brány. Ve 30. minutě Rangers využili přesilovou hru už po třech vteřinách, když se prosadil Pavel Bučnevič. Ve 37. minutě se čeští diváci dočkali, jelikož do brány New Yorku nastoupil český brankář Marek Mazanec.
    A nakonec v 62. minutě rozhodl Neal Pionk po krásné souhře s Bučnevičem a Fastem, kdy zakončoval do prázdné svatyně.
    New Jersey podlehlo Rangers v prodloužení.

61:20 Neal PIONK - 3:4

61:20
    Rangers právě vstřelili branku!
    Tak nyní hosté naprosto vymíchali trojku domácích hráčů a rozhodují dnešní utkání ve svůj prospěch! Fast posunul puk na Bučneviče, který místo střely zvolil fantastickou přihrávku na volného NEALE PIONKA a ten měl naprosto snadnou úlohu dorazit kotouč do poloprázdné brány! Asistence: Pavel Bučnevič, Jesper Fast.

60:55
    Hosté už jsou opět v útočném pásmu, ale následná rána z velké blízky šla jen do betonů Johnsona.

60:35
    Hayes se posléze dostal ke střele, když měl před sebou hodně prostoru, ale jeho pokus Johnson vyrazil a rovněž si poradil s dorážkou Deangela.

60:13
    V prodloužení se klasicky hraje 3 na 3, ale útok Devils nic nepřinesl a u kotouče tak je New York.

60:01

Třetí třetina je u konce, ale stále neznáme vítěze tohoto přípravného utkání. Ve třetí dvacetiminutovce se prosadili střelci, jejichž jména už byla vyslovená hlasatelem při gólech v dnešním utkání. Nejprve poslal domácí do vedení ve 46. minutě Nick Lappin, ale o minutu později se Rangers opět prosadilo bleskově v přesilové hře, když dal gól Lias Andersson.

60:00

59:40
    Meskanen získal puk ve středním pásmu, ale neměl rychlost a tak jej pouze odevzdal.

59:10
    Nyní se bojuje o kotouč v rohu kluziště na polovině Devils, ale nakonec puk získali právě domácí.

58:30
    Posléze skončil puk v hledišti, když byla přihrávka zblokována ve středním pásmu.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 6. Lappin (Pietila, Gryba), 15. Quenneville (Smith, Boyle), 46. Lappin (McLeod, Smith) – 14. Andersson, 30. Bučnevič (Hayes), 47. Andersson (Kreider, Bučnevič), 62. Pionk (Bučnevič, Fast)

New Jersey Devils: Kinkaid (41. Johnson) – Gryba, Greene, Santini, Vatanen, Smith, Jakovlev – Hall, Boyle. Hischier, Lappin, Noesen, Tangradi, Gabriel, McLeod, Quenneville, Šarangovič, Pietila, Rooney, Bratt
    New York Rangers: Georgijev (37. Mazanec) – Staal, Claesson, Pionk, O'Gara, Lindgren, Deangelo – McLeod, Hayes, Fast, Kreider, Spooner, Nieves, Schneidler, Lindqvist, Andersson, Meskanen, Bučnevič, Gettinger

Rozhodčí: Peter MacDougall, Jon McIsaac – James Tobias, Brian Murphy