Třebíč – Poruba 2011 2:1 (po pr.) | Prostějov – Přerov 1:4 (kon.) | Kadaň – Slavia 4:6 (kon.)
Kladno – Jihlava 2:3 (1:3 po s.n.) | Havířov – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Litoměřice – Frýdek-M. 4:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 19.09.2018, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 5. kolo

Z dnešního zápasu si nakonec odnáší bonusový bod domácí celek. Poruba v zápase sice vedla, ale Třebíči se povedlo vyrovnat díky přesilové hře, když se prosadil Nedvídek. Stejný hráč nakonec zápas i rozhodl v prodloužení, kdy prostřelil Dolejše mezi nohy. (19:57:45)

61:56 Lukáš NEDVÍDEK - 2:1

61:56
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Poruba začala prodloužení podstatně lépe, ale nakonec se radují domácí! Vodný si nabruslil do středu, puk přenechal LUKAŠI NEDVÍDKOVI, který napálil Dolejše střelou mezi betony. Asistence: Michal Vodný.

60:57
    Hosté vyhráli úvodní buly a hned se ženou do útoku, Jáchym se dostal před Vejmelku, ale jeho střela skončila na betonu Vejmelky. Poruba pokračuje v tlaku a dokonce stihla vystřídat!

60:01

Na řadě je pětiminutové prodloužení 3\3.

60:00

59:56
    Vhazování před Vejmelkou vyhráli hosté, nic zásadního se nestalo.

59:25
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny, puk mají v držení hráči Poruby.

58:06
    Situace dva na jednoho v podání Poruby skončila střelou Baláže, Vejmelka nemusel zasahovat.

57:04
    V poslední době mají kotouč na holích více hosté, ti se teď dopustili ofsajdu.

56:57
    Třebíči se píská úmyslný ofsajd, vhazování před Vejmelkou.

56:23
    Střela Jáchyma neohrozila Vejmelkovu branku, hosté se dále provinili ofsajdem.

55:04
    Vhazování před Dolejšem vyhráli domácí, Mikyska přihrával Kuskovi, jeho střelu zneškodnil hostujicí gólman.

54:26
    Střela Nedbala v pádu nemířila mezi tři tyče, puk v ochranné síti.

54:10
    Zbývá nám posledních 6 minut zápasu, zatím je aktivnější domácí celek, podaří se Třebíči otočit vývoj zápasu?

53:18
    Po delší době si zaútočila také Poruba, domácí puk vyhodili do středního pásma.

52:20
    Vodný po přihrávce Rašky střílel z první, Dolejš opět chytá.

Josef Prášek

Branky a nahrávky: 34. Nedvídek (Nedbal, Kusko), 62. Nedvídek (Vodný) – 30. Tomi (Vymazal)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Jekel) – Bilčík, Čermák, Vl. Brož, Nedbal, Čejka, D. Mikyska, Furch – Vodný, Raška, Střondala – Kusko, Nedvídek, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, Süss – Čejka, M. Novák, Ferda.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (Kůdela) – Čypas, Ovčačík, D. Krenželok, Matějíček, Dundáček, Slavík – J. Káňa, Hudeček, Illéš – Fojtík, T. Jáchym, Zdeněk – Kanko, Vymazal, Tomi – Toman, Baláž, Ollender – Häring.

Rozhodčí: Kopeček, Barek – Zídek, Měkýš.