Žďár n/S – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.) | Tábor – Písek 6:1 (kon.) | David Servis – Pelhřimov 4:5 (kon.)
Nový Jičín – Šumperk 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:2 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 2:3 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
5:4 (2:2, 2:1, 1:1)
BK Havlíčkův Brod
Středa 19.09.2018, 18:00 • Bouchalky • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 3. kolo

58:29
    Žďár právě vstřelil branku!
    Domácí se minutu a půl před koncem základní hrací doby ujímají vedení! Lukáš Bureš přihrál zpoza brány JANU TLAČILOVI, který hlídkoval před brankovištěm. Mladý útočník Plamenů perfektně zavěsil nad Novákovo levé rameno! Asistence: Lukáš Bureš, Martin Pleva

47:05
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté srovnávají na 4:4 a dramatizují průběh už tak vyhroceného zápasu. LUBOŠ VOŘÍŠEK dostal před bránu perfektní pas a z levé strany poslal puk po zemi pod Slámův levý beton. Asistence: Vojtěch Šmíd

38:56
    Plameny se poprvé v utkání ujímají vedení! Luboš Kunstmüller skvěle přihrál mezi kruhy na hokejku TOMÁŠE FRANKA, který bez problémů vymetl pravý horní roh Novákovy brány. Asistence: Luboš Kunstmüller

33:20
    Domácí přece jen srovnávají na 3:3! MAREK PROKŠ se z mezikruží trefuje nad pravé rameno hostujícího gólmana! Asistence: Jakub Peslar

30:34
    Bruslaři nakonec přece jen využívají přesilovou hru a ujímají se vedení 2:3! Trefuje se kapitán Havlíčkova Brodu MIROSLAV TŘETINA. Asistence: Tomáš Semrád, Luboš Voříšek

13:14
    Domácí snižují stav utkání na 2:2! Martin Gregar zachytil puk na modré čáře a rychle vyrazil do útoku. Mezi kruhy o kotouč přišel, ale včas ho dostal na hokejku ONDŘEJ STEHLÍK, který se krásnou střelou po zemi trefil mezi Novákovy betony. Asistence: Martin Gregar

08:13
    Domácí nádhernou akcí snižují na 1:2! Ondřej Stehlík získal ve středním pásmu kotouč a z levé strany nabruslil na kruh, odkud našel před bránou zcela volného MARKA PROKŠE. Ten kličkou do blafáku zasunul puk z levé strany za havlíčkobrodského gólmana. Asistence: Ondřej Stehlík, Martin Gregar

05:42
    Hosté se velmi rychle ujímají dvoubrankového náskoku! LUBOŠ VOŘÍŠEK přesnou střelou z levého kruhu zavěsil nad rameno domácího gólmana! Asistence: Matěj Blinka, Ondřej Procházka

05:15
    Hosté dávají gól a otevírají skóre dnešního utkání! ONDŘEJ PROCHÁZKA rychle prokličkoval z levé strany před Slámu a rychlým pohybem se mu podařilo rozvlnit síť domácí brány! Asistence: Matěj Blinka, Tomáš Semrád

Anna Růžičková

Branky a nahrávky: 9. Prokš (Stehlík, Gregar), 14. Stehlík (Gregar), 34. Prokš (Peslar), 39. Franek (Kunstmüller), 59. Tlačil (Bureš, Pleva) – 6. Procházka (Blinka, Semrád), 6. Voříšek (Blinka, Procházka), 31. Třetina (Semrád, Voříšek), 48. Voříšek (Šmíd)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Pleva, Koželuh, Peslar, Lojek, Kališ, Kolda, Marek P. – Bureš, Jícha, Prokš, Hasoň, Franek, Gregar, Půža, Kunstmüller, Krupka, Kovářů, Tlačil, Hort, Stehlík
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek D.) – Semrád, Nepokoj, Vala, Kulhánek, Šmid, Kopic, Kříž – Michálek, Milfait, Beneš, Přidal, Třetina, Holenda, Procházka, Voříšek, Blinka, Chlubna, Kuchta, Kozlík, Ludvík

Diváci: 1 238