Buffalo – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Columbus – Chicago 4:1 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 1:5 (kon.)
Washington – Boston 2:5 (kon.) | Tampa – Carolina 1:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 5:3 (kon.) | Colorado – Vegas 1:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 4:2 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:4 (kon.) | San Jose – Anaheim 4:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:4 (kon.)
Boston – Calgary 3:1 (kon.)
Boston Bruins
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Calgary Flames
Středa 19.09.2018, 13:30 • Peking, Čína • Příprava NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:43:41)

Československá stopa v utkání:
    David Pastrňák (BOS) 0+0
    Jakub Zbořil (BOS) 0+0
    Jaroslav Halák (BOS) 00 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%

Je konec. Boston dnes vítězí nad svým soupeřem z Calgary 3:1.
    V 19. minutě Donato poslal skvělou přihrávku na Jake DeBruska, který si následně poradil se zakončením, když vystřelil pod rameno Smithe. Ke konci druhé periody měli domácí přesilovou hru, ovšem ani tentokrát z ní nic nevytěžili a tři vteřiny před koncem se dostal z trestné lavice do úniku Sean Monaham, který si poradil s Raskem a srovnal stav na 1:1. Ve třetí třetině byli ale lepší Bruins a mohli se radovat ve 46. minutě, když vstřelil druhou branku DeBrusk, který využil zaváhání Smithe. A nakonec se minutu před koncem trefil přes celé kluziště do prázdné brány Miller, který tak zpečetil výhru Bostonu 3:1.

59:53
    Boston drží puk v pásmu soupeře.

59:47
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Lazar – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).

59:28
    Calgary se sice dostalo k puku u brány Raska, ale ke střele se nedostalo.

59:17
    Nyní je hra přerušena, když se domácí hráč ocitl v ofsajdu a následuje buly ve střední pásmu.
    58:45 Kevan MILLER - 3:1

58:45
    Bruins právě vstřelili branku!
    Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož Boston vede už o dvě branky! K puku se za svou bránou dostal KEVAN MILLER, který od mantinelu vyslal střelu přes celé kluziště přímo do prázdné svatyně a je to tak parádní trefa!

58:26
    Domácí se posléze dostali ke střele na prázdnou bránu, ale ta byla zblokována.

58:15
    Hosté hrají bez brankáře!

58:15
    Oddechový čas pro hosty.

58:15
    Nyní je hra přerušena, jelikož Rask nevěděl kde je puk a tak došlo k velké strkanici, ze které ale nevzniklo nic velkého.

58:04

57:48
    Následně získali puk domácí a tato přesilovka už branku nepřinese.

57:24
    Bostonu se zatím toto oslabení daří, ale hosté už se opět cpou do útočné třetiny.

56:52
    Domácí se dostali do velmi dobré šance v oslabení, ale nakonec z toho není gól, jelikož Smith předvedl skvělý zákrok!

56:19
    Následná rána skončila vyražená vedle brány a už je to přesilová hra 5 na 4.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 19. DeBrusk (Donato, Studnicka), 46. DeBrusk (Forsbacka-Karlsson), 59. Miller – 40. Monahan (Jankowski)

Boston Bruins: Rask (Halák) – Moore, Carlo, Vaakanainen, Miller, Grzelcyk, Zbořil – Marchand, Forsbacka-Karlsson, Pastrňák – Debrusk, Studnicka, Donato – Nordstrom, Frederic, Backes – Wagner, Cave, Szwarz
    Calgary Flames: Smith (Gillies) – Giordano, Hamonic, Hanifin, Kulak, Ryan, Gaudreau, Peluso, Neal, Lazar, Hathaway, Monahan, Czarnik, Lindholm, Klimčuk, Jankowski, Bennett