Humenné – Michalovce 2:7 (kon.) | Prešov – Skalica 1:3 (kon.) | Osmos Bratislava – Nové Zámky B 11:0 (kon.)
Dubnica – Spišská N. Ves 4:5 (po pr.) | Topoľčany – Trnava 3:2 (po pr.) | Pov. Bystrica – Martin 4:3 (po pr.)
HC Topoľčany
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 19.09.2018, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 1. liga (SR) • 3. kolo

Gól Martina Uhnáka v predĺžení teda znamená, že víťazstvo ostáva doma v Topoľčanoch. Tie síce prehrávali od tridsiatej minúty, no v samom závere vyrovnal po odvolaní brankára Miloš Bystričan a vedenie strhol na stranu domácich spomínaný hrdina Martin Uhnák.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný deň. (20:14:24)

Začalo sa predĺženie.

Po troch odohraných tretinách sme víťaza nespoznali. V závere totiž vyrovnával Miloš Bystričan a nasleduje predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:50
    Domácemu celku sa predsa len podarilo vyrovnať a to v posledných sekundách! Autorom gólu je MILOŠ BYSTRIČAN po asistencií Milana Hrušku. Stav 2:2 a budeme tak svedkami predĺženia.

59:36
    Ihneď po vhadzovaní mieril na vlastnú striedačku gólman Halo. Na vyrovnanie to však zrejme stačiť nebude.

59:35
    Oddychový čas domácich.

57:37
    Trest na oboch stranách. Za bitku totiž mieri na trestnú dvojica Dominik Laššo – Matúš Mihalko.

53:20
    Domáci v plnom počte.

51:44
    Domáci Dávid Gergel je na ľade. Stále však pokračuje klasická presilovka piatich proti štyrom.

51:20
    Krátka presilovka piatich proti trom. Jakub Hrudík – dve minúty za sekanie.

49:44
    Domácim už na vyrovnanie ostáva len desať minút dokonca stretnutia. Naviac budú hrať dve minúty v oslabení, pretože na trestnú lavicu mieri Dávid Gergel za nedovolené bránenie v hre.

48:07
    Trápenie domácich Topoľčian v presilovkách pokračuje. Filip Hudec je už totiž späť na ľadovej ploche a hrá sa klasicky piati proti piatim.