Carolina – Tampa 6:1 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 4:6 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Montreal – Florida 2:5 (kon.) | Ottawa – Toronto 1:4 (kon.) | Minnesota – St. Louis 2:3 (kon.)

Libor Hájek (NYR) 0+0, 5 střel, čas na ledě 14:38
    Filip Chytil (NYR) 1+0, 1 střela, čas na ledě 19:17 (03:56:05)

1. Oskar Lindblom (PHI) 2+1
    2. Corban Knight (PHI) 1+2
    3. Pavel Buchnevič (NYR) 1+1

Ve velmi dramatickém zápase vyhrává hostující celek 6:4. Hned úvodní třetina nabídla pět branek. Ve třetí třetině dokázal domácí Filip Chytil snížit na rozdíl jediné branky. Vyrovnat se ale nepodařilo, neboť po chybě upravil na konečných 6:4 z pohledu Flyers Vorobjov. Domácí v závěru zápasu neproměnili přesilovku šest na tři.

59:33
    Hart nyní podržel své spoluhráče, připsal si tři parádní zákroky proti střele a dorážkám.

59:15
    Mnoho času už Rangers nemají, Buchnevič dostal hru znovu do útočného pásma.

58:21
    Hart výborně zasáhl proti střele soupeře, puk končí mimo.

57:47
    Šest na tři.

57:47
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Myers – 2 min., hákování).

57:16
    Rangers se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:56
    Zibanejad dostlal hru do útočného pásma, následně hosté ale vyhodili přes všechny čáry.

56:15
    Domácí celk bude hrát pravděpodobně v šesti. Už nemá co ztratit.

56:15
    Oddechový čas pro domácí.

56:15
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Weal – 2 min., vysoká hůl).
    55:02 Michail VOROBJOV - 4:6

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Beleskey (Smith), 20. Spooner, 23. Buchnevič (Zibanejad, Spooner), 44. Chytil (Buchnevič, Gilmour) – 3. Lindblom (Knight, Laughton), 8. Knight (Lindblom, Laughton), 19. Lindblom (Laughton, Knight), 21. Weise (Brennan, Giroux), 26. Rubcov (Weal, Twarynski), 56. Vorobjov

New York Rangers: Lundqvist (27. Tokarski) – Skjei, Keane, Smith, Gilmour, Hájek, DeAngelo – Spooner, Zibanejad, Buchnevič – Vesey, Chytil, Naměstnikov – Gropp, Howden, Lettieri – Beleskey, Holland, Fontaine.
    Philadelphia Flyers: Elliott (27. Hart) – Hagg, Myers, Brennan, Gudas, Zamula, Folin – Giroux, Vorobjev, Weise – Lindblom, Knight, Laughton – Twarynski, Weal, Aube-Kubel – Bardreau, Rubcov, McDonald

Rozhodčí: McIsaac, O'Donnell – Driscoll, Marquis

Diváci: 12 159