FC Zlín
1:2 (0:0)
FC Baník Ostrava
Pátek 21.09.2018, 18:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 9. kolo

A je konec. Baník ve druhém poločase o mnoho vylepšil svůj výkon, který přinesl kýžené ovoce. Nejprve prokličkoval domácí obranou Baroš a vstřelil první branku Baníku. O chvíli později na něj navázal Lukáš Pazdera přesnou hlavičkou z rohového kopu. Zlín se ještě zmohl na snížení gólem Beauguela, to bylo ale ze zlínské strany vše. Baník si tak připisuje do tabulky veledůležité tři body. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (19:58:27)

90+7

90+7
    V samotném závěru zápasu dostává ještě žlutou kartu Petr Hronek.

90+5
    Probíhá již pátá minuta nastavení a míč mají na kopačkách hosté u rohového praporku. Zlínu už příliš času opravdu nezbývá.

90+3
    Poslední, ryze taktické střídání Baníku. Dameho Diopa nahrazuje Mešaninov.

90+2
    Ondřej Bačo nyní předvedl až příliš důrazu v souboji s Diopem a vidí za to žlutou kartu.

90+1
    Sudí Julínek nastavuje k zápasu pět minut.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby a Zlín kombinuje s míčem na útočné polovině.

89
    Centrovaný míč do vápna skončil v rukavicích Laštůvky.

88
    Tohle je ale voda na ostravský mlýn. Hronek fauloval Fleišmana, což jsou další cenné vteřinky pro Baník.

87
    Po nutném ošetření Zlín odevzdává soupeři míč.

86
    Na hřišti nyní leží Adam Jánoš a potřebuje ošetření, což přivolalo velkou nevoli domácích fanoušků.

85
    Od trenéra Páníka je tady jasná sázka na defenzivu. Dnes výtečně hrajícího Hrubého střídá Václav Procházka a ihned se zařazuje do obranných řad.
    83. Jean-David BEAUGUEL - 1:2

83
    Zlín právě vstřelil branku!
    A máme tady ještě zápletku! Nastřelený míč se odrazil k Železníkovi, který ještě prodloužil na JEANA-DAVIDA BEAUGUELA, který dostal míč do sítě – 1:2!

82
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Petr Jiráček, přichází Lukáš Železník.

82
    Robert Hrubý nyní vystřelil vysoko nad zlínskou branku.

81
    Baník drží míč na svých kopačkách a jde si suverénně a takticky pro dnešní vítězství.