Kroměříž – Zlínsko 1:0 (kon.) | Vel. Meziříčí – Petřkovice 1:1 (kon.)
FC Velké Meziříčí
1:1 (1:1)
FC Odra Petřkovice
Pátek 21.09.2018, 16:30 • Velké Meziřičí (tráva) • Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

90+3
    Konec zápasu. (18:23:05)

90+2
    Žlutou kartu dostává Chlopek (FC Odra Petřkovice).

90+1
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Telnar, přichází Regec.

90
    Rozhodčí nastaví ve druhém poločase dvě minuty.

86
    Žlutou kartu dostává Velner (FC Odra Petřkovice).

85
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Smékal, přichází Švancer.

82
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Polanský.

80
    Žlutou kartu dostává Rychlý (FC Odra Petřkovice).

80
    Velké Meziříčí drží poslední minuty balón na svých kopačkách, ovšem obrana soupeře jej nenechává dostat do nějaké vážnějí šance.

77
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Neumann, přichází Chlopek.

77
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Kriegsmann, přichází Matulka.

46
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mezlík, přichází Komínek.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:35.

První poločas je u konce a stav je zatím nerozhodný. Už ve 13. minutě poslal hosty do vedení Kenia, ale o dvacet minut srovnal Simr. Hra je velmi vyrovnaná a druhá půle tak bude hodně zajímavá.