Chomutov – Liberec 1:3 (kon.) | Plzeň – Sparta 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 1:3 (kon.)
K. Vary – Třinec 0:2 (kon.) | Pardubice – Litvínov 2:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 21.09.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 3. kolo

Poslední část hry znovu přinesla radost jen do Třince. V 42. minutě se do gólové šance dostal Ondřej Kovařčík, ten dosáhl na odraženou Hamanovu střelu a dorazil ji za Novotného záda. Dnešní utkání tak končí vítězně pro Oceláře za stavu 2:0. To je již pro dnešek ode mne vše, děkuji že jste sledovali tento přenos a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (19:55:29)

Nejlepší hráči zápasu:

: Aron Chmielewski
    : Filip Novotný

59:55
    Po vhazování u modré odjíždí puk do obranné třetiny domácích a s ním končí i toto utkání.

58:48
    Po vyskočení puku na střídačku se bude před tou třineckou vhazovat.

57:58
    Oddechový čas pro hosty.

57:56
    Šenkeřík se po šanci dostal ke kotouči a pálil z modré, třineckou bránou ale minul.

56:28
    Hraje se ze strany na stranu a ani jeden z celků nedokáže vymyslet větší útočnou akci. po odpískaném icingu se bude vhazovat v karlovarském obranném pásmu.

55:50
    Karlovy Vary se snaží obsadit útočnou třetinu, bez puku a neúspěšně.

54:59
    Kovařčík při rychlé akci zpracoval puk a pálil od levého kruhu, Novotný tuto akci zastavuje.

53:57
    Energetici se pokoušeli o průnik do útočné třetiny, na poslední chvíli byli ale zastaveni.

Dnešní utkání sleduje 3365 diváků.

52:52
    Lapšanský zachytil rozehrávku Třince a poslal puk na branku ocelářů, bohužel pro domácí se netrefil.

51:27
    Balán střílel přímo na Hrubce s jeho klecí, třinecký gólman gólu zabránil.

50:14
    Krajíček poslal rychlý kotouč od mantinelu, Novotný přesně zasáhl.

49:48
    Rachůnek po zákroku jednoho z třineckých hráčů zůstal ležet na ledě, v předklonu odjel na střídačku. Diváci tento zákrok viděli jako nedovolený a tak hlasitě pískají a bučí.

48:45
    Oceláři drží energetiky v jejich vlastním pásmu a snaží se o kombinaci.

47:46
    Domácího kapitána Václava Skuhravého rozohnil odpískaný ofsajd a tak neudržel svůj jazyk na uzdě. Rozhodčí ho tak posílají vychladnout s desetiminutovým osobním trestem za nesportovní chování na trestnou lavici.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 29. Chmielewski (Roberts Bukarts, Krajíček), 42. O. Kovařčík (Krajíček)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Sičák (A), Krejčí, Šafář, M. Rohan, L. Vágner, Šenkeřík – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – O. Beránek, Gríger, Kohout – Lapšanský, Skuhravý (C), Gorčík – T. Mikúš, Kverka, Stloukal – T. Havránek.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček (C), M. Doudera, D. Musil, Adámek, Gernát, Haman – Roberts Bukarts, Marcinko, Chmielewski – Adamský (A), Cienciala, Svačina – Dravecký (A), Hrňa, Hladonik – M. Kovařčík, O. Kovařčík, Viedenský – R. Vlach.

Rozhodčí: Pražák, Sýkora – Malý, Pešek