Stuttgart – Düsseldorf 0:0 (kon.)
VfB Stuttgart
0:0 (0:0)
Fortuna Düsseldorf
Pátek 21.09.2018, 20:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 4. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (22:25:29)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 7:5. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:18.

Dnešní zápas tedy končí bezbrankovou remízou. Domácí by si výhru zasloužili, zejména za hru v prvním poločase. V tom druhém jsme již sledovali vyrovnanou hru, kdy se obě mužstva dostávala do šancí, ale ani jedna nebyla proměněna a zrodila se tak bezbranková remíza!

90+3

90+3
    Nakonec je jejich postup zastaven na polovině hřiště a hosté budou vhazovat.

90+2
    Ale i ten domácí úspěšně odvrací a snaží se ještě zaútočit.

90+2
    Ve druhé minutě nastavení budou mít šanci se pokusit o otevření skóre ještě hosté a to z rohového kopu...

90+1
    A ta dlouho se na ní domácí připravovali a nakonec z toho nebylo vůbec nic a centr byl ihned odražen.

90
    Tři minuty se budou nastavovat a nyní se bude zahrávat standardní situace domácích.

89
    Žlutou kartu dostává Adam Bodzek, který při úniku po pravé straně fauloval Donise.
    88. Pohotový zákrok Zielera.

88
    A byla z toho pohotová hlavička a Ron-Robert Zieler nyní zabránil tomu, aby jeho tým, pár minut před koncem, prohrával!

87
    Hosté se dostávají k rohovému kopu, prosadí se tentokrát?

85
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Berkay Özcan.

84
    Tak jsem to zakřikl a na světě je první žlutá karta, kterou dostává Dodi Lukebakio.

83
    Hostující hráč si nabíhal na dlouhý míč a už byl ve vápně, ale podklouzl a nedokázal se již následně dostat k míči.

81
    Hraje se také poměrně slušné utkání, hlavní sudí nemusel vytahovat ještě ani jednu žlutou kartu!
    80. Ani tato šance nekončí brankou!

80
    Až nyní Erik Thommy odcentroval míč a Mario Gómez se snažil před brankou ve skluzu tečovat míč, ale nedosáhl na něj.