Chabarovsk – CSKA Moskva 0:4 (kon.) | Vladivostok – HC Slovan 4:5 (kon.) | Jokerit – Jekatěrinburg 0:3 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Soči – Čeljabinsk 3:4 (po pr.)
HK Soči
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Pátek 21.09.2018, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:11:16)

Je konec. Traktor Čeljabinsk nakonec zvítězil 4:3 po prodloužení nad domácí soupeřem Soči. V první periodě jsme viděli plno vyloučení, ale taky dvě branky. O tu první se postaral v 7. minutě hostující Nikitin, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. O tři minuty později byl ovšem Starkov na správném místě, když dorazil kotouč do soupeřovy svatyně. Ve 31. minutě se prosadil v přesilové hře Kravcov a Traktor šel podruhé v dnešním zápase do vedení. Ovšem o tři minuty později bylo opět srovnáno, když se trefil Archipov. Ve třetí třetině poslal domácí do vedení ve 47. minutě Bočarov, ovšem o třináct vteřin později bylo srovnáno, když se prosadil Stoa. A nakonec devět vteřin před koncem prodloužení rozhodl Isajev.

64:51 Igor ISAJEV - 3:4

64:51
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Devět vteřin před koncem je rozhodnuto, jelikož Traktor dává gól a rozhoduje utkání ve svůj prospěch! Hosté se dostali ke střele, která se nepovedla, ale od brankáře Barulina se puk odrazil k IGOROVI ISAJEVOVI a ten následně zavěsil.

64:18
    Soči šlo do přečíslené 2 na 1, ale následná přihrávka byla zblokována.

63:42
    Vasilij Děmčenko byl i tentokrát připraven proti střele Denise Mosaljova z pravé strany.

63:17
    Poté byl hostům odpískán ofsajd.

62:54
    Sean Collins zkoušel zakončit bekhendem, ale opět se předvedl brankář Vasilij Děmčenko.

62:02
    Vitalij Kravcov ukázal velice pěkné sólo, ale následně zamířil vedle levé tyče.

61:48
    Arťom Podšendjalov vypálil zpoza modré čáry jen do lapačky Vasilije Děmčenka.

61:22
    Ryan Stoa se ocitl ve velké šanci, ale Konstantin Barulin ho skvěle vychytal.

61:08
    Posléze se dopředu dostalo Soči, ovšem následná střela byla zblokována.

60:30
    Po následné střele jsou ovšem u puku hráči Soči, ovšem ti ztratili puk a Traktor se dostal do přečíslení, ale následná střela šla vedle.

60:11
    V prodloužení 3 na 3 získali kotouč hosté a drží ho v pásmu soupeře.

60:01

Dnešní utkání sleduje 6337 diváků.

Další třetina začne přibližně v 20:58.

Základní hrací době vítěze nepřinesla a následuje tak prodloužení. Ve třetí třetině poslal domácí do vedení ve 47. minutě Bočarov, ovšem o třináct vteřin později bylo srovnáno, když se prosadil Stoa.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 10. Starkov (Točickij, Akmaldinov), 34. Archipov (Collins, K. Vorobjov), 47. Bočarov (D. Musin, Auvitu) – 7. Nikitin (Rybakov), 31. Kravcov (Glinkin, Stoa), 47. Stoa, 65. Isajev

HK Soči: Barulin – Pogorišnyj, Ščitov (C), K. Vorobjov, Jokipakka, Budkin, Auvitu, D. Musin – R. Rosén, Bočarov, Podšendjalov – Archipov, Collins, O'Dell (A) – Mosaljov (A), Chlopotov, Polunin – Akmaldinov, Točickij, Starkov – Rachimullin.
    Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – Bailen, Šinin (C), Borodkin, Rjasenskij, N. Chlystov, Nikitin, Isajev, A. Petrov, Šolochov – Bergström, Stoa, Gynge (A) – Glinkin (A), Polygalov, Kravcov – Kokujov, Rybakov, Peňkovskij – Šarov, Gubarev.

Rozhodčí: Nikolai Akuzovsky, Alexei Ravodin – Yury Ivanov, Alexander Chernyshyov