Ostrava – Pardubice 1:1 (8:7 po pen.) | Slovácko – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 2:4 (kon.)
Č. Budějovice – Brno 1:3 (kon.) | Karviná – Slavia 1:3 (kon.) | Olomouc – Dukla Praha 3:2 (kon.)
Zlín – Sparta 1:2 (kon.) | Jihlava – Příbram 0:1 (kon.)
FC Hradec Králové
2:4 (1:2)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 22.09.2018, 11:00 • Bavlna • Celostátní liga staršího dorostu • 7. kolo

Druhý poločas dlouho vyrovnaný, ale v závěru byla Plzeň znovu lepší a nebezpečnější a vyhrává po zásluze. (12:51:51)

90

88
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hezoučký, přichází Václavík.

87
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Samko, přichází Sokol.

84
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Autorem branky je VÁCLAV MÍKA, který hlavičkuje a o břevno dává čtvrtou branku svého týmu.

78
    Autorem branky je PAVEL HEZOUČKÝ, který zpracoval centr z levé strany a zakončil do protipohybu brankáře.

70
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Plecitý, přichází Selnar.

69
    Žlutou kartu dostává Šulc (FC Viktoria Plzeň).

66
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DANIEL HORÁK, který vyrovnává po centru z rohového kopu.

64
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Vrba, přichází Pecháček.

64
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Kejř, přichází Rybczuk.

57
    Žlutou kartu dostává Uzlík (FC Viktoria Plzeň).

46

Nejkrásnějším momentem jednoznačně gól na 2:1, krásná střela obloučkem do vzdálenějšího růžku.

Zpočátku vyrovnaný zápas, Plzeň pak měla postupně větší převahu a zaslouženě si vypracovala vedení 2:1, Hradec se potom zvedl zase až ke konci poločasu.

45

40
    Žlutou kartu dostává Hezoučký (FC Viktoria Plzeň).

22
    Autorem branky je PAVEL ŠULC, který vyslal pěknou střelu do vzdálenějšího rohu branky.