D. Benešov – Vyškov 2:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Hulín 5:1 (kon.) | Rýmařov – Líšeň 1:8 (kon.)
Uh. Brod – Val. Meziříčí 0:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
5:1 (3:1)
SK Spartak Hulín
Sobota 22.09.2018, 15:30 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:20:49)

Je konec. Frýdek-Místek dnes zvítězil jasně 5:1. Prvních třicet minut si domácí tým vytvořil velký tlak a vstřelil hned tři branky. O tu první se v 15. minutě postaral Adam Varadi, který vybojoval penaltu a následně pokutový kop nekompromisně proměnil střelou nahoru k pravé tyči. O sedm minut později to byl opět Varadi, který celou akci vymyslel a uvolnil Tomasze Gomolu. Ten se tak dostal do samostatného úniku, který úspěšně dokončil střelou k pravé tyči. A nakonec ve 26. minutě daly Válcovny třetí branku. Centr z rohu Ciesaríka dopadl přesně na hlavu Tomasze Gomoly, který jí zavěsil k levé tyči a hostující brankář se jen ohlédl. Následně se ale Hulín dostal do hry a ve 35. minutě vybojoval penaltu někdejší hráč domácích Michal Šrom. K exekuci pokutového kopu se ovšem postavil Václav Ondřejka a poslal své zakončení doprostřed brány, kde Mucha vykopl míč jen do horní sítě své brány a Hulín snížil. V 53. minutě se domácí dostali do velmi dobré šance, ale Gomola zakončil hlavou jen nad bránu. Patnáct minut před koncem utkání vstřelili Válcovny čtvrtou branku, když Hruška využil zaváhání obrany Hulína, která nehrála, jelikož se Varadi nacházel v ofsajdu a následně právě Hruška poslal míč do vápna, kde byl Adam Varadi osamocen a zkušeně zakončil míč do sítě. A nakonec pět minut před koncem si Jan Hruška skvěle naběhl za obranu a vystřelil přesně k pravé tyči.

90

90
    Hosté z rohu nic nevymysleli a dopředu se dostala Lipina, ovšem centr Smékala nic nepřinesl.

89
    Kapitán domácího celku Petr Literák zblokoval centr z levé strany a Hulín získal rohový kop.

88
    Poté se Vojtěch Vokoun provinil faulem na své polovině, když poslal k zemi Vyskočila.

87
    Hulín se ještě pokouší ke konci zápasu vstřelit branku, ale zatím se nedostal ani do vápna.

86
    Hulín nyní získal autové vhazování, ovšem následně se k míči dostali Frýdeckomístečtí a i oni mají aut.
    85. Jan HRUŠKA - 5:1

85
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Domácí jsou ve skvělé náladě, jelikož dávají pátou branku a dnešnímu soupeři nadělili bůra! JAN HRUŠKA si naběhl za obranu na fantastickou přihrávku Bialka a poté naprosto sám zakončil přesně k pravé tyči! Asistence: Bialek.

84
    Michal Minář se ještě ani nezapojil do hry a už vidí žlutou kartu při vstupu na hrací plochu, když utekl pomeznímu, ale ještě nebyl zapsán.

84
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Oulehla, přichází Minář.

83
    Následný centr vyboxoval Filip Mucha, ovšem poslal k zemi Gomolu a hra je tak přerušena.

82
    Hulín získal volný kop po faulu Farského z levé strany.

81
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Šrom, přichází Rožek.

80
    Posléze se hostující hráč dostal ke střele, ale ta šla jen nad bránu Frýdku-Místku.

79
    Roh se hostům nepodařil a Lipina šla do protiútoku 5 na 3, ovšem Gomolovi se časovaná přihrávka na Varadiho nepodařila a akce je zmařena.

78
    Hosté nyní získali rohový kop z pravé strany, který bude zahrávat Ondřejka.

Dnešní utkání sleduje 372 diváků.

Michal Raška

Branky: 15. Varadi (pen.), 22. Gomola, 26. Gomola, 75. Varadi, 85. Hruška – 35. Ondřejka (pen.)

Karty:   43. Dendis (FRM) – 42. Vyskočil Mi. (HUL), 76. Josl (HUL), 76. Šrom (HUL), 76. Ondřejka (HUL), 84. Minář (HUL)

FK Frýdek-Místek: Mucha – Střižík (73. Farský), Bialek, Literák (C), Hruška – Švrček, Dendis – Strnad (46. Smékal), Varadi, Ciesarík – Gomola
    Náhradníci: Mrozek – Farský, Vokoun, Smékal, Mrkvička, Kutáč

SK Spartak Hulín: Machalický – Kostka, Ondřejka, Šrom (81. Rožek), Zlámal (C), Vyskočil Mi., Koláčný, Josl, Tureček (46. Pospíšil), Bahounek, Oulehla (83. Minář)
    Náhradníci: Unger – Pospíšil, Minář, Rožek, Vyskočil Ma., Sedláček

Rozhodčí: Zdeněk Petr – Ivo Nováček, Zdeněk Kneisl