Fulham – Watford 1:1 (kon.) | Burnley – Bournemouth 4:0 (kon.) | Cardiff – Manchester City 0:5 (kon.)
Crystal Palace – Newcastle 0:0 (kon.) | Leicester – Huddersfield Town 3:1 (kon.) | Liverpool – Southampton 3:0 (kon.)
Manchester Utd. – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Brighton – Tottenham 1:2 (kon.)
Crystal Palace FC
0:0 (0:0)
Newcastle United
Sobota 22.09.2018, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 6. kolo

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 12:3. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:11. (17:58:03)

Domácí celek byl aktivnější, vypracoval si více šancí, ale nedokázal proměnit ani jednu. Martin Dúbrava i domácí Wayne Hennessey zlikvidovali všechny střely na branku. Diváci gól neviděli, a tak tento duel končí bezbrankovou remízou.

90+5

90+4
    Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala zodpovědně poradit.

90+3
    Hosté vybojovali rohový kop. Newcastle má jednu z posledních možností na vstřelení vedoucí branky.

90+2
    Zajímavá akce domácích končí postavením mimo hru. V ofsajdu byl zakončující Wilfried Zaha.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby uvidíme čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Rychle ale přišli o míč. Domácí Wilfried Zaha zpracoval míč a zkoušel ho poslal ke vzdálenější tyči. Rána končí mimo branku. Vykopávat bude Martin Dúbravka.

89
    Wilfried Zaha nedokázal vybojovat míč, a tak hrají hostující fotbalisté.

87
    Kenedy fauloval, a tak budou rozehrávat domácí fotbalisté. Jmenovitě míč do hry uvede Wilfried Zaha.

86
    K vidění je poměrně hodně nepřesností, ale také šarvátek. Sudí musí uklidňovat emoce.

84
    Crystal Palace se pokoušel propracovat do další dobré pozice, brankář byl připravený. Andros Townsend z bezprostřední blízkosti nepřekonal brankáře soupeře.
    82. Mamadou Sakho (CRP)

82
    Andros Townsend výborně vybojoval míč, přihrál na zcela volného spoluhráče. Mamadou Sakho měl před sebou odkrytou část branky, míč nedokázal poslat přesně. Balon končí mimo. Obrovská šance domácích.

81
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Ayoze Pérez, přichází Jošinori Muto.

81
    Domácí rozehrávali rohový kop. James Tomkins stojící před brankou nedokázal zpracovat.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek se usadil na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet. Wilfried Zaha byl zastavený Federicem Fernándezem. Zaha se domáhá odpískání faulu. Sudí má názor jiný.