Olomouc – Technika Brno 3:5 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 8:2 (kon.)
Vsetín – Třinec 4:3 (kon.) | Plzeň – Sparta 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 1:2 (kon.)
Vítkovice – Havířov 2:4 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:5 (kon.) | Warriors Brno – HK MD Šumperk 2:1 (kon.)
Zlín – Přerov 5:2 (kon.) | Třemošná – K. Vary 0:7 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 0:8 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 8:0 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Kobra – Slavia 0:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
HC Kometa Brno
Sobota 22.09.2018, 12:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Konec zápasu. (14:29:50)

63:32
    Kometa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Kometa vítězí v tomto zápase, když rozhodující branku zaznamenal v prodloužení PATRIK FAJMON! Asistence: Adam Horký a Alex Sever.

60:01

V Pardubicích se bude celé utkání za stavu 2:2 prodlužovat.

60:00

58:17
    Hosté se provinili hrou v šesti a čeká je perná chvilka. Domácí totiž budou hrát přesilovou hru. Trest odpyká Alex Sever.

54:37
    Je vyrovnáno! IVO SEDLÁČEK necelých šest minut před koncem třetí třetiny dává zápasu nerozhodný průbězný výsledek. Asistence: Patrik Fajmon.

50:54
    Domácí tým se bude bránit přesilovce soupeře, dvě minuty za vysokou hůl dostává František Formánek.

49:57

47:57
    Hosté míří do čtyř po faulu Jakuba Brabence. Ten dostává dvě minuty za faul loktem.

40:01

Ve druhé třetině se nám sice skóre hnulo, ale i nadále jsou domácí hráči ve vedení o jednu branku. Nejprve jejich náskok zvýšil Herčík, chvíli po polovině utkání se prosadil brněnský Sedláček.

40:00

36:13
    Z tresty se ve druhé třetině nešetří, teď zase otevřená vrátka k trestné lavici Komety. Dvě minuty za krosček dostává Viktor Běhůnek.

34:11

32:50
    Osobní trest dostává hostující obránce Stanislav Svozil, který za nesportovní chování inkasoval od hlavního rozhodčího trest ve výši 10 minut.

32:11
    A další problém pro Pardubice. Ondřej Chabada obdržel dvě minuty za držení.

30:38
    A Kometa opravdu snižuje, byť již po konci přesilové hry! Souhru Brabence se Svozilem zakončil IVO SEDLÁČEK, pro kterého je to již pátý zásah v této sezóně. Asistence: Jakub Brabenec a Stanislav Svozil.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 20. Půlpán, 27. Herčík (Kloz) – 31. Sedláček (Brabenec, Svozil), 55. Sedláček (Fajmon), 64. Fajmon (Horký, Sever)

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Ševčík) – Vojtěch, Vašíček, Kubíček, Chabada, Hebek, Červenka – Paleček, Koudelka, Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Matuška, Půlpán, Štetka
    HC Kometa Brno: Bizoň (Schnattinger) – Řehák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík, Svozil – Brabenec, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Linka, Harmim, Mišiak

Rozhodčí: Pokorný – Berger, Křivohlavý