Havlíčkův Brod – Tábor 5:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 1:5 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 3:0 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 3:4 (kon.) | Orlová – Opava 3:6 (kon.) | Písek – David Servis 4:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 22.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 4. kolo

55:35
    Petr Gewiese podrazil hostujícího Rostislava Vaňka, který pak v pádu neúmyslně poslal k ledu naopak Gewieseho. Na trestnou lavici míří oba, byť Vaněk tedy hodně přísným verdiktem.

51:36
    Jenže dvě minuty vzápětí dostává Michal Romačík za podrážení. Hosté mají šanci vrátit se do utkání.

41:39
    Ale přichází komplikace, Petr Gewiese dostává dvouminutový trest za podrážení.

37:52
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Žák – 2 min., podrážení).

34:09
    První přesilová hra pro hosty v tomto utkání, za podrážení dostává dvě minuty Jakub Kužílek.

23:22
    Vachutka se rozjel do útočného pásma, ale byl podražen. Dvě minuty pro Michala Žáka a další přesilovka pro Šumperk.

18:21
    Vojtěch Baroš teď zcela zbytečně oslabil svůj tým a Draci mají tak další početní výhodu.

13:03
    A další přesilovka pro Šumperk, dvě minuty za příliš mnoho hráčů odsedí Tomáš Holiš.

10:46
    Vladimír Váňa posílá hosty do čtyř vinou nedovoleného bránění Vachutky.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 28. Pokorný (Vorobjev), 33. Romančík (Plášek), 58. Vachutka (Plášek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kristín (O. Haloda) – Kužílek, Gewiese, Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Urban, Plášek, Šíp, Antonov, Blecha, Vorobjev, Ostřanský
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) – Ostrčil, Baroš, Holiš, Weintritt, Báchor, Váňa, Žák – Paťava, Brunec, Koňařík, Vaněk, Peška, Pořický, Andris, Kývala, Dvořák, Martiník, Daněk, Dalajka

Rozhodčí: Dufka – Novotný, Šimčík