Nitra – Michalovce 2:1 (kon.) | Trenčín – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Žilina – Senica 5:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Sereď 2:1 (kon.) | Ružomberok – Podbrezová 3:0 (kon.)
AS Trenčín
1:0 (1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 22.09.2018, 19:00 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 9. kolo

Druhý polčas už veľa futbalovej krásy neponúkol a tak sa z troch bodov môžu tešiť futbalisti Trenčína, keď o víťazstve rozhodol v 28. minúte Čatakovič. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (20:52:51)

90+3
    Posledná minúta už nič zaujímavé nepriniesla a tak sa z víťazstva tešia domáci futbalisti.

90+2
    Mance sa dopustil útočného faulu a Krnáč tak posiela dlhý pas na polovicu súpera, kde už sú všetci hráči Zlatých Moraviec.

90+1
    Nadstavovať sa budú ešte tri minúty.

90
    Kleščík teraz pokazil prihrávku a tak je tento rýchly protiútok už minulosťou a Trenčín sa tak bude musieť brániť.

89
    Prichádza však aj faul na opačnej strane a hostia sa tak pripravujú o šancu na ohrozenie brány Šemrinca.

88
    Zubairu si v tomto súboji pomohol iba faulom a rozohrávať tak môžu hostia, ktorí okamžite smerujú do útoku.

87
    Čatakovič a jeho ďalšie z množstva streleckých zakončení, no ani tento raz nezamieril presne.

86
    Hostia sa snažia z posledných síl o nejaké strelecké zakončenie, no domáci sa dobre bránia.

85
    Čatakovič to skúsil individuálnou akciou, no v pokutovom území hostí ho dokázali odzbrojiť futbalisti Zlatých Moraviec.

84
    Nádejná akcia hostí bola zastavená postranným rozhodcom, ktorý zdvihnutou zástavkou signalizuje ofsajd.

83
    Mance sa dostal do obrovskej šance, no lopta mu v posledne chvíli ušla, no napriek tomu ešte stihol zakončiť pod brvno, no Krnáč je pozorný.

82
    Mance si dobre nabiehal do voľného priestoru, no jeho prihrávka na Sleegersa už nebola presná a loptu má Krnáč.

81
    Teraz sa na ihrisku trochu pritvrdilo a rozhodca Kružliak musel ukázať už viacero žltých kariet.

80
    Žltú kartu dostáva Osman Bukari (AS Trenčín).

80
    Žltú kartu dostáva José Casado (FC ViOn Zlaté Moravce).

80
    Nasleduje záverečných desať minút tohto zápasu a Zlaté Moravce potrebujú streliť aspoň jeden gól ak chcú pomýšľať na body.