Brno – Slovácko 1:3 (kon.) | Ostrava – Karviná 1:0 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:3 (kon.)
FC Baník Ostrava
1:0 (0:0)
MFK Karviná
Neděle 23.09.2018, 10:30 • Vřesina • Juniorská liga – Morava • 9. kolo

Je dobojováno! Utkání nám přineslo jedinou branku, tu po pěti minutách druhého poločasu vstřelil domácí kapitán David Buchta. Baník bere všechny tři body, Karviná z Ostravy odjíždí bez bodu. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:51:09)

90+3

90+2
    V úplném závěru přichází žlutá karta pro ostravského fotbalistu Denise Dziubu. Karviná má čas akorát tak na poslední dlouhý nákop.

90+1
    Možná vůbec poslední útočnou snahu hostů v tomto duelu zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd.

90
    Ostravané budou vhazovat na útočné polovině. Za pár vteřinek se rozeběhne nastavený čas, sudí Vojkovský přidá dvě minuty.

89
    Jedna z posledních akcí v utkání, hosté to zkoušeli po pravé straně hřiště, odkud míč putoval do vápna. Celou situaci nakonec vyřešil Lapeš.

88
    Útočný faul, vzápětí další žlutá pro karvinského hráče, potrestaný je Filip Navrátil. Nějakou chvíli se teď rozhodně hrát nebude.

87
    Rozhodčí Vojkovský vytahuje třetí žlutou kartu, druhou pak pro hostujícího hráče. Vidí ji hostující brankář Jiří Ciupa.

86
    V posledních vteřinách se hraje především před Ciupu, což domácím rozhodně vyhovuje. Až teď byl odpískán útočný faul Baníku.

85
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka tohoto utkání, Ciupa musel znovu zasahovat. Hostující gólman ještě drží naděje karvinského celku!

83
    Baník se dostal do rychlého kontru, vzápětí také do zakončení. Brankář Ciupa vytahuje úspěšný zákrok a ihned rozehrává.

82
    Hosté nyní doslova zmáčkli svého protivníka před jeho vápnem. Z celé situace však vybojovali pouze autové vhazování.

80
    Čas běží, vhazovat budou na polovině hřiště domácí. Hosté se v posledních minutách v podstatě ani nedostávají k pokutovému území soupeře.

79
    Nejprve autové vhazování, o malou chvíli později také rohový kop pro Karvinou z levé strany hřiště. Čtvrtý roh pro hosty v zápase!

78
    Útočným faulem si v tuto chvíli pomohli také hosté. Tohle domácím vyhovuje, čas jim hraje do karet, Ostrava bude rozehrávat z vlastní poloviny.

77
    Ostravané to s agresivitou na útočné polovině přehnali, odpískán jim byl faul. Karvinští ihned rozehrávají a jdou dopředu.

75
    Domácí získali balón na útočné polovině hřiště. Poté však chybovali a ke střele se nedostali, rozehrávku si na starost vezme Ciupa.

74
    Snahu o rychlou akci Karviné zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje postavení mimo hru.

72
    Rozhodčí Vojkovský píská další útočný faul hostujícího týmu. Domácí celek s následnou rozehrávkou nikam nepospíchá.