Sparta – Pardubice 4:1 (kon.) | K. Vary – Zlín 2:4 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 1:2 (po pr.)
Liberec – Třinec 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 4:1 (kon.)
Litvínov – Chomutov 4:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
Berani Zlín
Neděle 23.09.2018, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 4. kolo

Během třetí třetiny nebyla k vidění žádná branka. Zlín dohrál zápas ze zajištěné obrany, kterou se energetikům nepodařilo prolomit.

Nejlepším hráčem PSG Berani Zlín je oceněn Jakub Šlahař. Za Karlovy Vary Tomáš Šenkeřík.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, loučí se s Vámi Kamila Ströerová. (17:52:36)

59:19
    Domácí se ještě dostali do útočné třetiny, ale ke střele na brankáře Zlína nedostali prostor.

58:54
    Mikúš pálil na Sedláčka, ten ukryl puk pod svá křídla.

58:28
    Karlovarští mají ještě snahu s výsledkem něco udělat.

58:00
    Do konce zápasu zbývají přibližně dvě minutky.

57:45
    Hosté hrají v plném počtu.

57:28
    Ofsajd Karlových Varů.

56:59
    Kovačevič poslal letmou střelu od střídačky, která se dotkla vyrážečky Jakuba Sedláčka.

56:03
    Krejčí od modré nahodil na hostující bránu. Nahození ale neohrozilo stav zápasu.

55:48
    Na druhé straně za energetiky odchází na trestnou lavici Jakub Flek (KVA) za hákování soupeře.

55:45
    Jiří Ondráček (ZLN) odchází zpytovat svědomí na trestnou lavici za faul na Sebastiana Gorčíka.

54:39
    Domácím se podařilo překonat zlínskou obranu a opět se zdržet v útočné třetině. Další recept na Sedláčka ale nenašli.

54:02
    Martin Rohan nahazuje k Sedláčkově svatyni.

53:40
    Mikúšova dlouhá přihrávka mířená na Jakuba Fleka byla příliš zbrklá a Flek nestačil dobruslit kotouč.

Dnešní utkání sleduje 3323 diváků.

53:26
    Energie se konečně dostala do většího varu. V útočné třetině se dostal do střely Petr Šenkeřík, jehož dělovka nakonec skončila jen v ochranné síti za Jakubem Sedláčkem. Přichází komerční přestávka.

52:18
    Sebastian Gorčík pálil z pravého kruhu, Sedláčkovy betony byly připravené k zákroku.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 15. Šenkeřík (Kohout), 25. T. Rachůnek (Gríger) – 17. Kubiš (E. Kulda, M. Novotný), 24. Poletín (P. Sedláček, Valenta), 33. Šlahař (J. Ondráček, Nosek), 37. Fořt (J. Ondráček, Šlahař)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Sičák (A), Krejčí, L. Vágner, M. Rohan, Kovačevič, Šenkeřík, Šafář – T. Rachůnek (A), Balán, Flek – O. Beránek, Gríger, Kohout – Lapšanský (C), Skuhravý, Gorčík – T. Mikúš, Kverka, T. Havránek.
    Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Nosek (A), Žižka (C), Valenta, Řezníček, Matějíček, M. Novotný (A) – Kubiš, Fořt, E. Kulda – Šlahař, Herman, J. Ondráček – Karafiát, P. Sedláček, Poletín – Werbik, Fryšara, Popelka.

Rozhodčí: Pešina, Veselý – Frodl, Komárek