Sparta – Pardubice 4:1 (kon.) | K. Vary – Zlín 2:4 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 1:2 (po pr.)
Liberec – Třinec 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 4:1 (kon.)
Litvínov – Chomutov 4:1 (kon.)
HC Kometa Brno
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
BK Mladá Boleslav
Neděle 23.09.2018, 17:00 • DRFG arena • Tipsport extraliga • 4. kolo

60:00
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Alexandre Mallet – 2 min., napadení).

48:02
    Mladá Boleslav půjde znovu do čtyř. Trest za posunutí hole odpyká Michal Vondrka

42:34
    Přesilovou hru si nyní zahraje tým Komety, dvě minuty za krosček vyfasoval Ondřej Dlapa.

37:34
    Kometa se bude muset znovu bránit, dvě minuty za sekání fasuje Lukáš Kašpar.

28:02
    V početní výhodě si tentokrát zahraje domácí Kometa. Při postupu Holíka to s bráníci činností přepískl Jan Hanzlík a odsedí si dvě minuty.

25:47
    Až nyní skončila signalizovaná výhoda Mladé Boleslavi, na trestou lavici putuje Michal Gulaši na dvě minuty za vysokou hůl.

07:24
    Kurka nahazoval kotouč na brněnskou branku, Langhamer jej však bez problému ukryl ve své výstroji, navíc se vylučuje. Menším trestem je potrestán Marek Procházka za sekání, Kometa si poprvé v utkání zahraje přesilovou hru.

03:26
    Kometu čekají krušné chvíle, brněnský kapitán Leoš Čermák fasuje dvě minuty za podrážení a hosté nyní mají po dobu jedné minuty a jednaačtyřiceti vteřin možnost hry pěti proti třem.

03:07
    V dnešním utkání se poprvé vylučuje, dvě minuty za zdržování hry fasuje Radim Zohorna, Mladá Boleslav si tak zahraje v početní výhodě.